co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od jirkaR »

8 včera jedu večer dom,ů z práce okolo 22.00 jedou za mnou policajti a už jsem tušil že mě budou stavět tak jsem jel pomalu oni mě předjeli a zastavili,
ukazuju doklady,zelenou kartu - dejchám a pak mě říkají víte proč jsme vás zastavili? nesvítí vám jedno světlo říkám ok musel jsem vymlátit zámek kapoty vypadl konektor
jenže ten druhej se pořád motal kolem zadního kola ,říkám je to v pr mám tam 17 v techničáku jsou 16 ,ale on víte že máte špatnou GEOMETRII? se vám sjíždí kolo ,tak ted to máte domluvou příště vám dám pokutu
chvíli jsem na ně koukal a pak jsem si říkal jak to mohl vidět? jedno kolo má bouchlý ráfek a chci ho na zimu nechat opravit ta guma je lehce ale opravdu lehce sjetá po straně ale jak to mohl vidět zajízdy fakt nevím
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od deiwis »

Už asi nemají nudou co dělat, tak buzerujou normální lidi ..at se račí postaví k hospodám a pokuty můžou rozdávat hned+ bonus řidičáky.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Tomášek »

bud rad ze ti neprisli na to ze mas 17 a soupej nohama :-D

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Tomášek »

navis ani za to svetlo ti nic neudelali, tak nevim kvuli cemu si stezujes...?

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od jirkaR »

já si nestěžuju ale nevím jak přišli na tu pneumatiku.. on šel na jisto jenom k tý jedný...
navíc mi řekl vyměnte si tu gumu jinak příště to bude pokuta
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Tomášek »

jirkaR píše:já si nestěžuju ale nevím jak přišli na tu pneumatiku.. on šel na jisto jenom k tý jedný...
navíc mi řekl vyměnte si tu gumu jinak příště to bude pokuta
no a co je na tom spatnyho?:) platils?ne, buzerovali te a byli neprijemny?asi ne, tak bych byl klidny a byl bych rad, protoze to protebe mohlo dopadnout hur :)

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od majkl1 »

Osobně si myslím, že postupovali tak, jak bychom si mohli jenom přát. Přesně dle hesla "chránit a pomáhat". Upozornili tě, že ti nesvítí světlo (ty ses na to zřejmě před jízdou vyprd, stejně jako většina z nás). V noci tě mohl někdo považovat za motorku a při předjíždění, či objíždění by mohl zaplakat až by zjistil, že to jedno světlo má vedle sebe ještě 1,5metru plechovýho materiálu. Takže tím chránili ne tebe, ale ostatní účastníky provozu. A tu sjetou pneu samo poznat za jízdy nemohli, pokud nemáš teda nějak extrémní odklon (u mě to taky bylo poznat vizuálně). Pokud ovšem si měl po celém obvodu běhoun nad značkama, tak tě mohli pouze v dobré víře upozornit, že něco nemáš na autě v pořádku. Pokud na tej sjetej části už běhoun dosáhl značek, tak to samosebou mohlo být na pokutu.
Toto se stát mně, tak to hodím taky na forum, ale jako dobrou reklamu policie a oněm strážníkům na místě ještě poděkuju a popřeji jim klidnou službu bez pohledu na řidiče, jak je hasiči tahaj po částech z vraků. :wink:
Takhle by to mělo fungovat u nás všude!!!
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od jirkaR »

já jsem již psal já si nestěžuju,jen mě překvapila ta guma za svštlo jsem se jim omluvil ,vysvětlil jsem jim že mě vypadl konektor když jsem vysekával zámek,navíc světla mikdyž jsem vyjel s práce svíli to vím .ale prostě mi nejde do hlavy ta pneu..
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Pino »

[quote="majkl1"]Osobně si myslím, že postupovali tak, jak bychom si mohli jenom přát. Přesně dle hesla "chránit a pomáhat". Upozornili tě, že ti nesvítí světlo (ty ses na to zřejmě před jízdou vyprd, stejně jako většina z nás). V noci tě mohl někdo považovat za motorku a při předjíždění, či objíždění by mohl zaplakat až by zjistil, že to jedno světlo má vedle sebe ještě 1,5metru plechovýho materiálu. Takže tím chránili ne tebe, ale ostatní účastníky provozu. A tu sjetou pneu samo poznat za jízdy nemohli, pokud nemáš teda nějak extrémní odklon (u mě to taky bylo poznat vizuálně). Pokud ovšem si měl po celém obvodu běhoun nad značkama, tak tě mohli pouze v dobré víře upozornit, že něco nemáš na autě v pořádku. Pokud na tej sjetej části už běhoun dosáhl značek, tak to samosebou mohlo být na pokutu.
Toto se stát mně, tak to hodím taky na forum, ale jako dobrou reklamu policie a oněm strážníkům na místě ještě poděkuju a popřeji jim klidnou službu bez pohledu na řidiče, jak je hasiči tahaj po částech z vraků. :wink:
Takhle by to mělo fungovat u nás všude!!![/quote

Jsi policajt ,vid? To se pozna,haha. :gey: Promin. :lol: myslim,ze jsi prave pobavil celou republiku. :lol:

20bad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 20.10.2008 11:21
Bydliště: Praha 10

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od 20bad »

policajt není,pomáhat a chránit má státní policie a on mluvil o strážníkách a to jsou městský, policista by to takhle nenapsal

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od majkl1 »

Bohužel takové štěstí, abych byl v teple státního místečka, nemám. Já se musím živit hlavně manuální prací, dovolenou nemám, páč mi jí nikdo nezaplatí, nemocnej bejt nemůžu, protože 56kč nemocenský na den mě neuživí, soc. i nem. poj musím platit taky celý - nemám tu pohodu býti zaměstnán a hlavně opravdu nevím, proč by to tak nemohlo fungovat.
Máš nějaký důvod se domnívat, že by tě každá hlídka hned natvrdo a arogantně pokutovala a zvysoka s*ala na to, že ti mají hlavně pomáhat? Leda že bys patřil do té druhé skupiny, před kterou by nás měli chránit.
Jejich náplní práce by měla být pomoc občanům a až v případě, že je porušován zákon nebo předpisy, tak pak sáhnout k něčemu tvrdšímu. Máš pocit, že se ti tu může stát něco podobnýho jako třeba v Americe, kdy když máš jakejkoliv problém na silnici, tak ti kolemjedoucí hlídka sama nabídne pomoc? Ne! Pokud zastaví, tak ti ještě za něco napařej pokutu a pak tě nechaj v noci na silnici s porouchaným autem. Takže proto jsem psal, že to tak jak psal zakladatel tématu má vypadat!

Tohle téma myslím není k smíchu, leda těm co věčně lítaj ožralý, stovkou přes obec a přechodu si všimnou až když mají dítě na skle. Tak do kterej skupiny patříš? :roll:
Naposledy upravil(a) majkl1 dne 09.10.2009 14:12, celkem upraveno 2 x.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od rapid.direct »

Pino: Majkl to napsal ještě slušně....já bych ti k tvý reakci rovnou napsal, že si tupoun..... :roll:

Co tě tak pobavilo? že až pojedeš v noci domu a napálíš to do borce, kterýmu nesvítilo jedno světlo a ty si věděl h***o protože sis myslel, že je to motorka??.... a nebo až si to pofrčíš z práce v dešti a smete tě nějakej exot se sjetejma gumama....to už se asi takhle tupě bavit nebudeš co? :mrgreen:

Zamysli se člověče, ještě jednou si přečti co tu Majkl1 napsal a pak se přijď omluvit za to, že sis zřejmě při psaní předchozího příspěvku vyblinknul mozek... :wink:

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Pino »

Chlapci..nebudte chytlavi..Majkl to napsal dobre a ma naprostou pravdu.Ja se sem na forum nechodim hadat jako jini,ale mam s policisty a i se strazniky zrejme jen ty spatne zkusenosti.Pokazde narazim na idiota,ktery si honi ego tim,ze prijel do Prahy delat karieru a trenuje me.V cernych brylickach,neustrojeni tak,jak maji byt.Drzi jak opice,na otazku JAK TO SE MNOU MLUVITE? mi odpovi,ze česky,prezvykujice jak krava,parkujice na mistech pro invalidy,zastavkach,chodnicich,otacejici se uprostred svetelne krizovatky,projizdejice zakazy,atd atd..tak me proste pobavilo to: pomahat a chranit a pak jeste poprat dobrou sluzbu....a straznici? No....mozek mi nevybliknul,tupoun nejsem,mel jsem si to opravdu poradne precist a mel jsem odpoved formulovat konkretneji a napsat to takhle...taakze jsem si prave nasypal popel na hlavu :mrgreen: Az bude u nas nezkorumpovany policista POMAHAT a CHRANIT,tak jak pise majkl,ze by to melo byt,bude i pro me autoritou.Tak se nezlobte. :adr:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od majkl1 »

Jo, tohle beru.
Já mám taky zkušenosti vesměs špatný. Však já jen sice tučně a velkým písmem nicméně smutně podotkl, že takto by to mělo vypadat všude a ne jen ojediněle a my pak na to tady čuměli jak vrány. :?
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Pino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá..

Re: co už ty policisté nebudou kontrolovat ?

Příspěvek od Pino »

majkl1 píše:Jo, tohle beru.
Já mám taky zkušenosti vesměs špatný. Však já jen sice tučně a velkým písmem nicméně smutně podotkl, že takto by to mělo vypadat všude a ne jen ojediněle a my pak na to tady čuměli jak vrány. :?
No,chytremu napovez a me kopni :lol:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“