Po výměně ramen stále klepe

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od Teea »

Dik za info. Nejdriv vymenim horni ulozeni a pak se uvidi.
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od kelly01 »

V klidu, tyhle problémy mají i 3C :D , minulej týden jsem sledoval jednoho co vyměnil uložení motoru, všechny silenbloky na ramenech a nic, hecovali jsme ho že je to uložení tlumiče, on že ne, a až byl švorc a vyčerpanej tak si dal říct a bylo to vono :mrgreen:

inside
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.01.2008 23:25
Bydliště: Praha 10

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od inside »

Ja uz fakt nevim, kam to auto odvezt, aby nekdo identifikoval odkud to bouchani z predni napravy jde, at se to muze nechat opravit. Desticky to nejsou. Zalozil jsem na to i nove tema http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=205084" onclick="window.open(this.href);return false;. Snad narazim na nekoho v Praze nebo v okoli Prahy, kdo by vedel co s tim.

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od Teea »

Tak horni ulozeni vymeneno. Puvodni bylo tvrde jak sutr ale zdalo se ok. Dal jsem od lmo.
A vysledek?
Stale klepe stale klepe a mozna jeste vice.
Je mozne ze by po vymene horniho ulozeni to mohlo zacit mlatit jeste vice ?
Kazdopadne asi seru na to. V zime at si klepe a na jaro asi vymenim za lmo pokud se to zhorsi. I kdyz zjevne nic nevypada spatne.
Ale stejne mi to asi neda. Nesnasim kdyz neco nefunguje jak ma a ja nevim co :(
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Uživatelský avatar
Lenoch
Závodník
Závodník
Příspěvky: 566
Registrován: 12.02.2009 14:13
Bydliště: Poblíž vlaku

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od Lenoch »

No a já mám vyměněné všechny ramena, c-uložení, gumy na stabilizátoru, komplet tlumiče včetně uložení, čepy na řízení a ještě stále něco mlátí, ale co to zatím nevím. Údajně to můžou být ty tyčky za čepy řízení anebo celé řízení bo se s geometrii strašně dlouho drbali a měli problém to seštelovat - seštelovali jednu stranu a rozhodili si druhou, ale nakonec se jim to podařilo seštelovat. Jen si myslím že to bude to asi řízení nebo ty tyčky. Uložení nápravnice a silentbloky převodovky kontrolovali a vše ok a silentbloky na motoru mám vyměněné loni v říjnu. Zapomněl jsem že jsem měl ko levou poloosu, která je teď nová a pravá je ok. No je to blbý zvuk, ale na řízení se to neprojevuje.
MÁTE ŠTĚSTÍ,ŽE JDU KOLEM! V TÝHLE ZNAČCE SE ZROVNA VYZNÁM.................
Ex VW Passat Var. 1.9 TDI (xenony a led světla)

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Po výměně ramen stále klepe

Příspěvek od Teea »

Tak ja svyho klepace zda se nasel. Zdalo se ze to klepe z leva. Tak jsem se zameroval na levou ale ta je ok i kdyz spodni banan ma cep lehce volnejsi. Po vymene horniho ulozeni zacalo klepat jeste vice a taky z prava. A pricinou byl nakonec cep na pravem spodnim bananu. Vymenil jsem za starsi dobre co mi zbylo pri lonske vymene a zda se ze zatim je klid. Tak snad to zase chvili vydrzi. Z cehoz mi vychazi ze stk i montpáka muze odhalit jen cep ktery je uz skoro na vypadnuti.
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“