Přezouvačka

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Přezouvačka

Příspěvek od Hudy »

Tak co pánové už máte přichystané letňáčky?Já už jo ale musím říct že dobře se mi jezdí na vysokoprofilovejch zimákách,po zimě to bude tlukot na těch našich zničených cestách a vyježděných kolejí,taky se Vám stává že když sou vyjetý koleje a máte nazuto nízkoprofiláče tak že vás to vyhazuje?Na to se fakt netěším :( :(

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přezouvačka

Příspěvek od FandaTDI »

:P ... toho se neboj, za chvilku si zas zvykneš a oceníš, že to je ku prospěchu styčný plochy, až budeš někde řezat zatáčku :wink: ... i když mě to na prvních pár metrech zase rozhodilo :lol: - včera jsem byl přezouvat, odjíždim a než jsem si uvědomil, že mi to táhne do prava díky kolejím, tak už jsem spekuloval nad dohuštěním a nebo jestli nápravě neublížily ty rány do předních kol, který byly zarezlý jak prase ... taky jsem si pár kiláků zvykal na to, že jsou ty kola o něco těžší(což je zas výhoda v setrvačnosti, byť nepatrná vzhledem k dalším okolnostem), ale už si opět začínám užívat jejich předností :good:
btw. vyhodit kolejí se nesmíš nechat, stačí si hlídat jejich hrany a nesnažit se je brát bokem pláště ... připomnělo mi to zážitek z dětství - nejednou jsem řikal spolužákovi, ať nejezdí na kole tak blízko obrubníku, ale nebral mě vážně, dokud "štrejchnutím" nevylekal "spolupasažéra"(na tyči), což nemohlo skončit jinak než na chodníku :mrgreen:

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Přezouvačka

Příspěvek od Globettroter »

Já s tim přezouvanim ještě počkám v neděli a pondělí ranní teploty -1 až -5 a nad 500m sněhové přeháňky (je teda pravda že jezdim Praha Dobříš takže nad 500m tam místa jsou ) :wink: Jinak leťáky mam 16-ky 205/55 a na kolejích mi to taky lítá do stran :)

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezouvačka

Příspěvek od kuba4you »

už je to tam :mrgreen:
150320111006.jpg

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Přezouvačka

Příspěvek od FandaTDI »

a jako naschvál dneska padaj ty bílý s... :-( ;) ... no ještě že mam i u letňáků pořád slušnej vzorek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“