Už máte přezutý pašíky?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knap »

Budu měnit celý kola a zvyšovat :?

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

Taky jsem měnil v pondělí :lol: komplet kola a sám.Ještě zajedu na benzínku přeměřit tlak a je to.
Dotaz: :!: :?: Na kolik to foukáte na zimu?dáváte trochu míň??
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

tak už mám vyměněno,ale mám jeden dotaz,fakt sem nadtim bádal a fakt nevim,asymetrická pneumatika je směrová nebo ne?Pač na každý straně auta mám jináč vzorek(najendýstraně mám šíp dopředu na vnějšku a na druhý straně mám šíp dozadu na vnitřku),ale na stranách jsou nápisy inside a outside a podle těch to je správně,a šipku na směr otáčení sem na běhounu nikde nenašel,tak fakt nevím :roll:

Uživatelský avatar
pilotmates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od pilotmates »

je inside a outside-musíš dodržet vnitřek a venek tzn.šipku tam nenajdeš....

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

pilotmates píše:je inside a outside-musíš dodržet vnitřek a venek tzn.šipku tam nenajdeš....
jj dík,už to vím,jsou to asymetrický nesměrový :wink:

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

jdu na to hned ráno..... :roll:
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
FRANKIE_KEE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavlBrod

Příspěvek od FRANKIE_KEE »

dnes hotovo

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

Jasně už v pondělí

Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martas75 »

+ja v nedeli,pořad jsem byl v praci,ale ted už padali zmrzle kroupy,tak jdu nato..

Uživatelský avatar
Rizek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Rizek »

a já ještě nemám ani pneu :roll:

Uživatelský avatar
berrky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berrky »

Menim take cala kola, vzdy je po sundani ocistim a hodim na pudu. Akorat pri kazde vymene jezdim na prevazeni a pri te prilezitosti mi to hodej i na auto. V minulosti jsem to tak nedelal a menil jsem to sam, ale asi 2x se mi stalo, ze mi auto vibrovalo pri vyssich rychlostech a na vyvazovacce kamos zjistil, ze asi ulitlo zavazi.... Takze ted pred kazdou vymenou na vyvazeni.... Mimoch.tady u nas, v Nachode, jiz napad snih, takze pujdu asi dnes odpoledne! (tedy myslim, ze je cas....)
Nafťáci všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

berrky píše:Menim take cala kola, vzdy je po sundani ocistim a hodim na pudu. Akorat pri kazde vymene jezdim na prevazeni a pri te prilezitosti mi to hodej i na auto. V minulosti jsem to tak nedelal a menil jsem to sam, ale asi 2x se mi stalo, ze mi auto vibrovalo pri vyssich rychlostech a na vyvazovacce kamos zjistil, ze asi ulitlo zavazi.... Takze ted pred kazdou vymenou na vyvazeni.... Mimoch.tady u nas, v Nachode, jiz napad snih, takze pujdu asi dnes odpoledne! (tedy myslim, ze je cas....)
u nás v Ml.Bol. zase silnice samej led, byl jsem rád,že jsem dnes na letňákách vůbec ok dojel do práce, už s tím musím pohnout

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

Mám zimáky v kufri :lol: a zajtra idem na Ruzyně pre nové plechy, tak snáď nájdem nejaký servis kde mi tie plechy obujú rýchlo, na auto ich dám sám, bo poobede idem na Moravu (Bruntál) a tam by som si s letnými Nokianmi asi neškrtol :lol:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

DMS píše:
berrky píše:Menim take cala kola, vzdy je po sundani ocistim a hodim na pudu. Akorat pri kazde vymene jezdim na prevazeni a pri te prilezitosti mi to hodej i na auto. V minulosti jsem to tak nedelal a menil jsem to sam, ale asi 2x se mi stalo, ze mi auto vibrovalo pri vyssich rychlostech a na vyvazovacce kamos zjistil, ze asi ulitlo zavazi.... Takze ted pred kazdou vymenou na vyvazeni.... Mimoch.tady u nas, v Nachode, jiz napad snih, takze pujdu asi dnes odpoledne! (tedy myslim, ze je cas....)
u nás v Ml.Bol. zase silnice samej led, byl jsem rád,že jsem dnes na letňákách vůbec ok dojel do práce, už s tím musím pohnout
mě povidej,ještě že sem včera přezul tady u nás v podkrkonoší přes noc napadlo cca 5cm a když sem jel ráno do práce,tak sem byl za ty zimáky na zachumelený a namrzlí cestě mooc rád,navíc byla chumelenice jako svině...jesti bude letos taková zma jako ta minula,tak jdu do 4motiona

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vaha píše:
DMS píše: u nás v Ml.Bol. zase silnice samej led, byl jsem rád,že jsem dnes na letňákách vůbec ok dojel do práce, už s tím musím pohnout
mě povidej,ještě že sem včera přezul tady u nás v podkrkonoší přes noc napadlo cca 5cm a když sem jel ráno do práce,tak sem byl za ty zimáky na zachumelený a namrzlí cestě mooc rád,navíc byla chumelenice jako svině...jesti bude letos taková zma jako ta minula,tak jdu do 4motiona
jo 4motion je určitě pomoc hlavně na horách, známej ho tam má, ASR ti nestačí ? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“