příjemná cesta domů

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

příjemná cesta domů

Příspěvek od jets »

Tak jsem si to dnes fičel po dlouhém dnu domů po D1 a na 31 km naráz auto začalo plavat a jít do smyku - jasné jak facka - pravá zadní guma v háji. Vtipné na tom bylo to že se nepíchla ale rotrhla po celém obvodu (fotky sem dám pozdějc). Když odmyslím že to bylo ve stoupání, tudíž bez odstavného pruhu tak se celkem nic nestalo dokud jsem nezjistil že jaksi nemůžu najít ořech od bezpečáku. Takže - v noci, ve stoupacím pruhu (trojúhelník převálcoval hned druhý projíždějící kamion a sebevrah nejsu takže je tam doteď) bez ořechu. Sranda co? Zavolal jsem odtah, ti mě hodili na Jarov kde mi odsekali všechny 4 bezpečáky, po relativně krátkém přemlouvání jsem vyžebral nové (sklad je přece jen do 20hod. a bylo 20.10 :-)).
Zítra jdu zabít ty kretény do pneuservisu kde mi měnili kola na zimní! Jak říkám - příjemný večer na D1 :-)))

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tak tos měl stěstí..... :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

ty vwoe to jsou pecky, jeden to napálí Pašíkem v 55 do stojící auta, druhýmu se roztrhne guma.. :x co to bylo za značku a velikost pneu ?

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

Dej foto

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jets »

Tak fotka nebude - nějak jsem pozapoměl :oops: Mám jenom fotku ze včerejška z noci z mobilu a ta za moc nestojí. Jinak mi teda tvrdili v servisu že ta guma buď ušla nebo jsem ji píchl a až potom se roztrhala po té co jsem s ní prej musel aspoň kilometr jet. Takže su buď úplný debil který nepozná po 1,3 milionu najetých km že má píchnuté kolo nebo jsou tupý v tom servisu. Na běhounu nebylo žádné poškození a ještě se mi za 13 let co jezdím nestalo že by mi ušlo celé kolo přes ventilek... Tak babo raď. Zítra podniknu tresnou výpravu do servisu kde mi ty kola měnili...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

co to je teda za značku a velikost ?

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jets »

polarisky 16", loni kupované

Uživatelský avatar
Azo1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 444
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Azo1 »

Tátovi na autě praskla pneumatika na které bylo najeto asi 1000 km. Měnil schválně pneu před odjezdem na dovolenou :(
Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to vyběhne přes páteř do mozku
a odtud pak přicházejí ty nápady na h***o!!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“