b5.5 kotouce a desky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Norway
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.02.2011 09:59

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Norway »

Já jsem sehnal za dobré peníze brzdy ATE tady http://www.naautomobily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ale je pravda,že je to na dotaz. I když, je to asi lepší něž to vybrat sám a blbě. Udělal nabidku i na Ferodo, NK a další. Celkem zajímavé ceny. Pán na druhém konci říkal,že umí zajistit i jiné díly. Prý za slušné peníze. Tak až bdu dělat tlumiče, zkusím je znovu . Jednání velice slušné - doporučuji.

Uživatelský avatar
zac.je.toho.loket
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 15.03.2008 16:19
Bydliště: Prostějov

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od zac.je.toho.loket »

Má někdo zkušenost s kotoučema brembo max od uživatele mdily z Aukra. Tázal jsem se ho na původ a jediné co mi napsal, že na krabici nic napsáno není. :fool:
Passat B5.5 Highline 96kW MY03

Uživatelský avatar
zac.je.toho.loket
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 15.03.2008 16:19
Bydliště: Prostějov

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od zac.je.toho.loket »

Můžu poprosit o kontakt na zde velmi zmiňovaného a vychvalovaného Seba...s čím vším je možné se na něj obrátit?

Díky :wink:
Passat B5.5 Highline 96kW MY03

Uživatelský avatar
maarty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od maarty »

zac.je.toho.loket píše:Můžu poprosit o kontakt na zde velmi zmiňovaného a vychvalovaného Seba...s čím vším je možné se na něj obrátit?

Díky :wink:
sebo.w@seznam.cz mám pouze mail

Uživatelský avatar
maarty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od maarty »

Prosím klubáky o zkušenosti na kotouče zimmermann (obyčejné) + desky ... Pořád zvažuju co zakoupit.

Rozmýšlím se mezi děravýma zimrošema + desky zimroše
Brembo easy check + textar desky
Nebo neděrovaný zimroše + zimroše desky

Mám Pašíka 1,9 Tdi AVF a zatím jsem na seriových brzdách, a ročně najedu cca 15 tis převážně na okrskách
Na autě mám 18" kola 8J
Nejsem super závodník, ale občas si zablbnu. Jde mi především o to, když bude pašík na větších kolech abych zvládnul zabrzdit v případě potřeby tak jako na seriových brzdách a normálních kolech.
Díky za vaše rady a postřehy

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

maarty píše:Prosím klubáky o zkušenosti na kotouče zimmermann (obyčejné) + desky ... Pořád zvažuju co zakoupit.

Rozmýšlím se mezi děravýma zimrošema + desky zimroše
Brembo easy check + textar desky
Nebo neděrovaný zimroše + zimroše desky

Mám Pašíka 1,9 Tdi AVF a zatím jsem na seriových brzdách, a ročně najedu cca 15 tis převážně na okrskách
Na autě mám 18" kola 8J
Nejsem super závodník, ale občas si zablbnu. Jde mi především o to, když bude pašík na větších kolech abych zvládnul zabrzdit v případě potřeby tak jako na seriových brzdách a normálních kolech.
Díky za vaše rady a postřehy
mam tvuj najezd zhruba stejny a mam zimmermany obyc plus desky a spokojenost nedaval bych zbytecne penize do vrtanych nebo bremb.. vyhozene penize
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

dotaz nemá ten Sebo věci s polska,když je s Karviné? :158:
jde mi o to,že do polska si mohu zajed sám,ale o poland nemám zájem dík
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

Trafika píše:dotaz nemá ten Sebo věci s polska,když je s Karviné? :158:
jde mi o to,že do polska si mohu zajed sám,ale o poland nemám zájem dík
vse co sem od neho mel bylo original zabaleno takze bych se o nejake smejdy nebal
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od kuba4you »

hanisz píše:
maarty píše:Prosím klubáky o zkušenosti na kotouče zimmermann (obyčejné) + desky ... Pořád zvažuju co zakoupit.

Rozmýšlím se mezi děravýma zimrošema + desky zimroše
Brembo easy check + textar desky
Nebo neděrovaný zimroše + zimroše desky

Mám Pašíka 1,9 Tdi AVF a zatím jsem na seriových brzdách, a ročně najedu cca 15 tis převážně na okrskách
Na autě mám 18" kola 8J
Nejsem super závodník, ale občas si zablbnu. Jde mi především o to, když bude pašík na větších kolech abych zvládnul zabrzdit v případě potřeby tak jako na seriových brzdách a normálních kolech.
Díky za vaše rady a postřehy
mam tvuj najezd zhruba stejny a mam zimmermany obyc plus desky a spokojenost nedaval bych zbytecne penize do vrtanych nebo bremb.. vyhozene penize
pravdu máš taky jsem se zimmermany spokojen a taky jsem je bral od seba :wink: i když jsem měl menší problém asi prvních 1000km za deště nechtěly brzdit když se dlouho neprošláply ale teď už vše v pohodě

PoMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karwin

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od PoMa »

Ne, Sebo z polska nevozi. Ma jiny tuzemsky zdroj.

Ale myslenka ''z polska nebrat'' je dosti zcestna. jen to vypovida o neznalosti. kdokoliv produkuje nejake vyrobky pod urcitou znackou, musi splnovat prisna jakostni kriteria firmy, pro ktere vyrobce dodava. tezko by si dovolil renomovany vyrobce vyrabet a poustet na trh zbozi, ktere by mu kazilo jmeno. Pokud si nekdo mysli, ze koupi Bremba z Italie, Bridgestony z Japonska, a podobne, tak at si poradne prohlidne co je na vyrobcich napsano - Made in Poland.
V polsku je i nizkonakladovy vyrobce nahradnich autodilu, ale prodava se pod svym jmenem a to HART. A z velke miry predci kvalitou u nas znamou znacku Starline bez puvodu.

A duvod, proc se dostanou polsti prodejci tak nizko z cenama? Nepotrebuji totiz mit zisk na jednom dilu i pres 100procent, jako nektere tuzemske firmy. Chteji prodavat, kdyz predrazi zbozi, vydela nekdo jiny, kteremu staci nizsi zisk. Jejich marze se pohybuji do 30procent, casto i o dost nizsi.

Pokud se objevi plagiaty, rozhodne nejsou puvodem z polska. A mozna bych si troufal rict, ze jich je vice u nas jak tam - viz. loni objeveny velkosklad lozisek nesouci logo SKF u Frydku, jenz se distribuovaly za cenu originalu do cele zeme. Puvod? P.R.C.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

jinak co sem se se sebakem bavil tak rikal ze to objednava primo v nemecku takze to dovazi z DE
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od Trafika »

[quote="PoMa"]Ne, Sebo z polska nevozi. Ma jiny tuzemsky zdroj.

Ale myslenka ''z polska nebrat'' je dosti zcestna. jen to vypovida o neznalosti. kdokoliv produkuje nejake vyrobky pod urcitou znackou, musi splnovat prisna jakostni kriteria firmy, pro ktere vyrobce dodava. tezko by si dovolil renomovany vyrobce vyrabet a poustet na trh zbozi, ktere by mu kazilo jmeno. Pokud si nekdo mysli, ze koupi Bremba z Italie, Bridgestony z Japonska, a podobne, tak at si poradne prohlidne co je na vyrobcich napsano - Made in Poland.
V polsku je i nizkonakladovy vyrobce nahradnich autodilu, ale prodava se pod svym jmenem a to HART. A z velke miry predci kvalitou u nas znamou znacku Starline bez puvodu.

A duvod, proc se dostanou polsti prodejci tak nizko z cenama? Nepotrebuji totiz mit zisk na jednom dilu i pres 100procent, jako nektere tuzemske firmy. Chteji prodavat, kdyz predrazi zbozi, vydela nekdo jiny, kteremu staci nizsi zisk. Jejich marze se pohybuji do 30procent, casto i o dost nizsi.
nevím jak je to nyní,ale svého času jsem koupil v PL blatníky na Škodu 120 a celkem hrůza nepasovaly a povrchová uprava 0 možná je to nyní jiné
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
maarty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od maarty »

hanisz píše:
maarty píše:Prosím klubáky o zkušenosti na kotouče zimmermann (obyčejné) + desky ... Pořád zvažuju co zakoupit.

Rozmýšlím se mezi děravýma zimrošema + desky zimroše
Brembo easy check + textar desky
Nebo neděrovaný zimroše + zimroše desky

Mám Pašíka 1,9 Tdi AVF a zatím jsem na seriových brzdách, a ročně najedu cca 15 tis převážně na okrskách
Na autě mám 18" kola 8J
Nejsem super závodník, ale občas si zablbnu. Jde mi především o to, když bude pašík na větších kolech abych zvládnul zabrzdit v případě potřeby tak jako na seriových brzdách a normálních kolech.
Díky za vaše rady a postřehy
mam tvuj najezd zhruba stejny a mam zimmermany obyc plus desky a spokojenost nedaval bych zbytecne penize do vrtanych nebo bremb.. vyhozene penize
díky za info..... ty bremba kotouče + desky textar vyjdou oproti zimrošům o 3 kila dráž. Dražší je to jen kvůli deskám textar. jinak kotouče jsou ještě levnější než zimroše. Takže zase tak zásadní rozdíl to není.
Spíš by mě zajímalo, jaký destičky jsou lepší, jestli tvrdší nebo měkčí?
Ty zimroše budou dle mého předpokladu asi tvrdší, pokud se nepletu. Jaký je tedy rozdíl když budu mít tvrdé nebo měkké desky? díky

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od hanisz »

i zimerman ma desky ruzne bral bych stred a stejne kotouce a desky at to dobre funguje :) vim ze nekdy mel nekdo problem.. ja bral predek zimerman i desky i kotouce ale dozadu sem dal febi desky a ferodo thermo quite desky a zatim spokojenost s brzdama problemy nejsou
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
zac.je.toho.loket
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 15.03.2008 16:19
Bydliště: Prostějov

Re: b5.5 kotouce a desky

Příspěvek od zac.je.toho.loket »

tak Seb na mě sere jak na placatej kameň... :?

zeptám se ještě jednou nemá někdo zkušenost s tímhle???

http://aukro.cz/show_item.php?item=1513420740
Passat B5.5 Highline 96kW MY03

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“