Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
jira123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.12.2010 10:50

Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od jira123 »

Čau lidi koupil jsem si pašíka , je to 2002 96KW . Auto mi Hučí a od 150 vejš (auto vybruje + hučí ) .kola jsou tam nějaké 16 neorig a pneu mají trošku plošky . Ložiska ok , nápravy vypadají také dobře nic neklepe . Myslíte že jsou to pneu ??

Uživatelský avatar
obrocnik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1295
Registrován: 30.05.2010 14:27
Bydliště: Zvolen pracovne B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od obrocnik »

Gumy mozu narobyt dost sarapati,napriklad roztriast auto,hucat.mne mechanyk ze lozisko,gulove,tak capi potom ties gulove boli to zle gumy odtedy klidek.zacal bi som ako prvym stim,aspon si pozic od niekoho ak mas nejakeho znameho ze ma napriklad odlozene letne gumy
omluvam sa za gramaticke chyby nemozem zato choroba z povolania:o)

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od živočich »

vyzkoušej pneu a pokud to pomůže,tak se zaměř na tlumiče-plošky se nedělaj jen tak z ničeho.
Zdraví a sílu najdeš ve VW

jira123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.12.2010 10:50

Re: Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od jira123 »

přesně , chci tam zkusit jiné pneu . Podle mne jsou to nějaké staré gumy na starých discích (bůh ví kde to bylo splašený :D ) . Tlumiče , taky o nich uvažuji

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od fantomas.69 »

jira123 píše:přesně , chci tam zkusit jiné pneu . Podle mne jsou to nějaké staré gumy na starých discích (bůh ví kde to bylo splašený :D ) . Tlumiče , taky o nich uvažuji
...pokud máš na gumách plošky, říká se tomu "poskákamá guma" tak jsou stopro tlumiče v pi... Poznáš to jednoduše. Postav se k autu a přitlač z vrchu na blatník (zhoupni auto) Pokud jsou tlumiče dobré, tak auto jde dolů, pak na vrch a zastaví se. Pokud jsou na pi..., tak auto jde dolů, na vrch, dolů, na vrch , dolů,...atd... Prostě "kmitá" až do zastavení. No a to hučení dělají ty poskákané gumy. Takže napřed tlumiče a pak gumy.
Fantomas!

jira123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.12.2010 10:50

Re: Passat 1,9 TDI 96 kw hučí a hučí

Příspěvek od jira123 »

Tak vše dělají pneu + špatné kotouče . Vyměněno + ještě vyměním alu i s kolama a bude zas hej .

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“