Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od miky1 »

Zdravím zřejmě mi odešla na b5 spojka,nejde pořádně řadit a klouže,hledal sem na netu kolik stojí sada,ale narazil sem na sady pro obyč.setrvačník a pro dvouhmotý,dá se nějak zjistit (bez rozebrání),jaký tam vlastně mam?
Auto je B5,rv.1997,1.6:74kw.benzín.
Dík

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od cendler »

na tyhle se dávala jednohmota, ale buď jsem napiš WIN a nebo zajdi do origo servisu a oni ti to řeknou
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník? +ABS

Příspěvek od miky1 »

Tak spojka,už je nová a je fakt že je tam jednohmota-tak sem i radši.
Ale:po výměně spojky mě nějak záhadně blbne ABS,když dobržduju a auto už skoro stojí tak se na chvilku zapne abs,což nechápu,před výměnou spojky to nedělalo. Co by to mohlo být?

Uživatelský avatar
noir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.02.2010 16:32

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od noir »

Zkus si nechat vyčistit ozubení pro ABS u kol, když se tam dostane nečistota, tak to někdy tohle dělá. Je to ta nejjednodušší a nejlevnější varianta.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od Hudy »

Když se mění komplet spojka tak to se musí vyměnit i setrvák?

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od phanomen »

Umite mi nekdo podle vin zjistit jestli mam jedno nebo dvou hmotu? Taky davam spojce pomalu sbohem. Mam WVWZZZ3BZWE010085 Diky:-)

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od SupermanXXX »

afn by melo mit dvojhmotu

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od phanomen »

Jee. No snad setrvak bude jeste dobrej...

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od proche77 »

phanomen píše:Jee. No snad setrvak bude jeste dobrej...
setrvak na dvouhmotě udrži dost,spiše byxh to viděl na lamelu,a ta stači přeobložit

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od Tomášek »

to abs muze delat povytazeny cidlo a s tim obkladanim lamely je to pravda, ale uz sem se setkal,ze po vymene oblozeni auto jakoby cukalo pri rozjezdu.. stacilo tomu dat parkrat kour do kopce pres spojku a vse ok :)

favoV6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 29.01.2011 12:45

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od favoV6 »

kluci chapu to dobre ze VW ma dvouhmoty aj u benzinaku jako BMW???
Jetsli jo tak to je dalsi sok co me doradi pred koupi,protoze s tim mam u svojeho JTD samozrejme problem.

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od phanomen »

No, koupim teda jen lamelu a uvidim, valniky netaham, chip nemam, kour tomu taky prevazne nedavam, tak snad to bude stacit... A kdyz by teda afn melo mit dvouhmotu, je neco podle ceho se to da poznat na 100% pred rozebirkou? Kamos mne to necha v dilne udelat,ale nechci mu to tam rozebrat a zjistit ze to neni ono.

favoV6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 29.01.2011 12:45

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od favoV6 »

phanomen píše:No, koupim teda jen lamelu a uvidim, valniky netaham, chip nemam, kour tomu taky prevazne nedavam, tak snad to bude stacit...
vyplati se ti to? delam do autodilu,takze do toho trosku vidim
a sem si cela jist,ze pokud nekoupis lamelu nejakou polskou nebo ji nenechas hodne levne preoblozit tak staci pridat 1500 a mas komplet celou spojku.
Navic prvni na spojce u diesleu odchazi vetsinou lozisko a spis pritlacnak. ja mel svojem JTD najeto 178 tis na origo spojce (a to jednou tahl podval s 2 s audinou co mela 1800 kg) prodreny pritlacnak a lozisko taky horsi,ale lamela by najela jeste aspon 50 tis

Uživatelský avatar
phanomen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 27.09.2009 09:07
Bydliště: Slaný

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od phanomen »

favoV6 píše:
phanomen píše:No, koupim teda jen lamelu a uvidim, valniky netaham, chip nemam, kour tomu taky prevazne nedavam, tak snad to bude stacit...
vyplati se ti to? delam do autodilu,takze do toho trosku vidim
a sem si cela jist,ze pokud nekoupis lamelu nejakou polskou nebo ji nenechas hodne levne preoblozit tak staci pridat 1500 a mas komplet celou spojku.
Navic prvni na spojce u diesleu odchazi vetsinou lozisko a spis pritlacnak. ja mel svojem JTD najeto 178 tis na origo spojce (a to jednou tahl podval s 2 s audinou co mela 1800 kg) prodreny pritlacnak a lozisko taky horsi,ale lamela by najela jeste aspon 50 tis
Ja asi jo, dam celou sadu (lozisko,lamelu,pritlacak)... Aspon to nebudu muset delat dvakrat:-) Ale jde mi spis o to co obednat, abych to fakt mohl po praci namontovat a ne zjistit ze jsem koupil spatnou sadu. A dam tam asi LUK.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Spojka KO+jaký mam setrvačník?

Příspěvek od wrot »

phanomen píše:
favoV6 píše: vyplati se ti to? delam do autodilu,takze do toho trosku vidim
a sem si cela jist,ze pokud nekoupis lamelu nejakou polskou nebo ji nenechas hodne levne preoblozit tak staci pridat 1500 a mas komplet celou spojku.
Navic prvni na spojce u diesleu odchazi vetsinou lozisko a spis pritlacnak. ja mel svojem JTD najeto 178 tis na origo spojce (a to jednou tahl podval s 2 s audinou co mela 1800 kg) prodreny pritlacnak a lozisko taky horsi,ale lamela by najela jeste aspon 50 tis
Ja asi jo, dam celou sadu (lozisko,lamelu,pritlacak)... Aspon to nebudu muset delat dvakrat:-) Ale jde mi spis o to co obednat, abych to fakt mohl po praci namontovat a ne zjistit ze jsem koupil spatnou sadu. A dam tam asi LUK.
Ja to menil mela bejt dvouhmotka tak koupena sada bez setrvaku a po vyndání na mne koukala jednohmotka tak znovu na krám a objednana jednohmotna zaleži zda ho mas jako prvni majitel nebo koupeno a jak se pred tebou nekdo o auto staral

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“