rucni brzda

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

rucni brzda

Příspěvek od drroman »

cus,nevite nekdo jak seridit rucku na passatu b5,5 kotoucova zadni naprava?mam ji hrozne vysoko.pod autem jsem se dival,ze mam jeden klic napnuty jakoby hodne k brzdici a druhy ne.pri zatazeni mam pocit,ze brzdi jen jedna strana.dik drroman

Uživatelský avatar
Jindra 1.8T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 25.09.2009 17:17
Bydliště: ok znojmo

Re: rucni brzda

Příspěvek od Jindra 1.8T »

pokud se nepletu na ruční brzdě je samoštel takže skontrolovat desky kotouče a jestli dobře chodí brzdič měl sem to samé začlo mi to blbě brzdit a pak to šlo cítit ze tahá už jen jedna strana nakonec sem měl uplně zhuleny desky a kotouče jak by smet byli tam jeste od výroby a taky mi neběhali ty volnokluzny šrouby nebo jak se tomu říká tak zdar :wink:

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rucni brzda

Příspěvek od drroman »

hmm,tak toho jsem se bal,zase prace:-))

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Re: rucni brzda

Příspěvek od probe »

nevím jak je to u B5.5 ale já u B5 mám válečky na nastavení dole vedle roury vejfuku pod loketkou... když koukneš zezadu pod kufr, tak by mezera mezi takovejma zobáčkama kterejma hejbe táhlo neměla bejt větší než 2mm.... pokud je větší tak samoštel už nefunguje.... základ je párkrát vytočit a zase zatočit pístky, skontrolovat bovden jestli nedře, odjistit segrovku na těch válečkách a pomocí těch válečků nastavit délku bovdenů a vyvážení levé a pravé strany

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“