Po výměně tlumičů vrže

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
karboon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 04.12.2010 10:45
Bydliště: Cheb

Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od karboon »

Ahojte mám 3BG 96kw a po výměně tlumičů mi začla vrzat přední pravá strana. Nevíte náhodou někdo kde je zakopaný pes?? :) Předem děkuji...
VW T4 2.5 TDI (ex)
VW GOLF III VR6
VW TOUAREG R5

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od maverick1 »

...vrchní uložení...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
karboon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 04.12.2010 10:45
Bydliště: Cheb

Re: Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od karboon »

maverick1 píše:...vrchní uložení...
A co s tím? Dá se to něčím namazat nebo tak něco? 8)
VW T4 2.5 TDI (ex)
VW GOLF III VR6
VW TOUAREG R5

Uživatelský avatar
mecek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 12.10.2009 19:20
Bydliště: Husova 2754

Re: Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od mecek1 »

karboon píše:Ahojte mám 3BG 96kw a po výměně tlumičů mi začla vrzat přední pravá strana. Nevíte náhodou někdo kde je zakopaný pes?? :) Předem děkuji...
Zdar pane,mel jsem ten samej problem......byl to problem kosti.Je to ta kost ,co je v ni uchycen tlumic,C stabilizator a spodni cep.Me to taky zacalo vrzat,protoze mezi silentblokem nebyla uz zadna guma a slo to kov na kov.Koupil jsem celej set kosti a cajk.U me uz byla potreba vymenit vse.

Uživatelský avatar
karboon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 04.12.2010 10:45
Bydliště: Cheb

Re: Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od karboon »

mecek1 píše:
karboon píše:Ahojte mám 3BG 96kw a po výměně tlumičů mi začla vrzat přední pravá strana. Nevíte náhodou někdo kde je zakopaný pes?? :) Předem děkuji...
Zdar pane,mel jsem ten samej problem......byl to problem kosti.Je to ta kost ,co je v ni uchycen tlumic,C stabilizator a spodni cep.Me to taky zacalo vrzat,protoze mezi silentblokem nebyla uz zadna guma a slo to kov na kov.Koupil jsem celej set kosti a cajk.U me uz byla potreba vymenit vse.
Dík. Mrknu na to :wink:
VW T4 2.5 TDI (ex)
VW GOLF III VR6
VW TOUAREG R5

Kubíny
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 08.03.2008 10:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Po výměně tlumičů vrže

Příspěvek od Kubíny »

Měl jsem ten symý problém, byl to čep na spodním zadním rameni. Sjela mi prachovka a jak se do toho dostala voda o bordel, tak to začalo vrzat, ale jak zaprší a jedu delší trasu, tak to přestane :D Hold musím vyměnit celou kost. :?
Passat 3B Variant http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=106445" onclick="window.open(this.href);return false;

G1 cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=263162" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“