Tlumiče - co doporučujete

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Hans76 »

A nebo ta flexa na stole či co :laugh:
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

Stormy01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 05.06.2010 12:31

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Stormy01 »

Nazdar lidi rád bych obnovil téma o tlumičích a pružinách kamoka :) Chtěl bych si od nich koupit komplet(4tlumiče,4péra).Tak jaké jsou vaše zkušenosti :) Byl bych rád kdyby vydrželi aspoň 50k.

Uživatelský avatar
Mouka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.08.2010 10:47
Bydliště: Vysočina

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Mouka »

Bilstein B4, bál jsem se co dělají na 4motion dozadu a kamarád v autodílech podle čísla na origo tlumiči našel Bilstein B4 i dozadu :good:

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Golficek1 »

Scholles píše:Já mám jak na předku tak na zadku polské SRLine. Celý komplet za 1700kč. Najeto už 100tis a v klidu. Ale asi taky půjde o to,že nevybíram každou díru a kdesi cosi. Ale ano taky přehlédnu,ale když to člověk vůbec neřeší,tak asi asi odejde ledasco. Tím nikoho nechci napadat,ale za 1700 jsem velmi spokojen :-)
Těch SRL už jsem namontoval hodně,polské šméčko,mě to nějak nebralo,ale po dobrých referencích zákazníků už je mám na autě taky,takže si na vlastní kůži vyzkouším jaké jsou,Sachsy mi vydržely dva roky,takže to není jen o tlumičích,ale taky o tom v jakém stavu jsou pružiny čepy a pod.,ono to jde ruku v ruce,taky jsem se díval na dodavatele a poláci jsou sice blbci ale ty tlumiče se dají koupit jen od jediné firmy v polsku a ta sdružuje výrobce certifikovaných dílů a sama to dává dál a to už je co říct a ůzce s něma spolupracuje Meyle a bůhví kdo ještě,takže si každý může udělat obrázek sám.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Tlumiče - co doporučujete

Příspěvek od Scholles »

Golficek1 píše:
Scholles píše:Já mám jak na předku tak na zadku polské SRLine. Celý komplet za 1700kč. Najeto už 100tis a v klidu. Ale asi taky půjde o to,že nevybíram každou díru a kdesi cosi. Ale ano taky přehlédnu,ale když to člověk vůbec neřeší,tak asi asi odejde ledasco. Tím nikoho nechci napadat,ale za 1700 jsem velmi spokojen :-)
Těch SRL už jsem namontoval hodně,polské šméčko,mě to nějak nebralo,ale po dobrých referencích zákazníků už je mám na autě taky,takže si na vlastní kůži vyzkouším jaké jsou,Sachsy mi vydržely dva roky,takže to není jen o tlumičích,ale taky o tom v jakém stavu jsou pružiny čepy a pod.,ono to jde ruku v ruce,taky jsem se díval na dodavatele a poláci jsou sice blbci ale ty tlumiče se dají koupit jen od jediné firmy v polsku a ta sdružuje výrobce certifikovaných dílů a sama to dává dál a to už je co říct a ůzce s něma spolupracuje Meyle a bůhví kdo ještě,takže si každý může udělat obrázek sám.

Ha můj člověk... Jo už jsem to tu psal,že člověk nikdy nemůže vědět co v autě má a těch značek co je úplně cizích pro nás je ve vozech vw namontováno moc... No ať slouží, Já jsem fakt zatím spokojen,ale když řídí moje žena, beru si s sebou hůl. Jako né,že by jezdila špatně, byť jezdila semnou okruhy,ale kanály a díry? NEZÁJEM....

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“