Ktory podvozok??

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Patko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2010 21:54
Bydliště: Šala

Ktory podvozok??

Příspěvek od Patko »

Zdravim Vas vsetkych vw-clubacov, som tu novy a potrebujem od Vas radu, chcel by som si znizit auto so stavitelnym podvozkom, mam auto VW PASSAT 1.9TDI, r.v. 2001, sedan, chcel by som dat R17 a znizit auto o 4cm vzadu aj vpredu.

Co hovorite na tento podvozok???
http://podvozek.k-tuning.cz/4839/volksw ... otion.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ake mate skusenosti???
A co na teno???
http://www.tuningstyle.cz/sportovni-pod ... 65-60.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mate nejake skusenosti, alebo ktory by ste odporucili.
Dakujem vopred

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od sss601 »

ja bych ti doporucil ZVYSIT :-D pockej pri parkovani a prejezdu retarderu kolega by ti mohl vypravet ma origo sportovni podvozek na audi a mesto je utrpeni

Patko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.10.2010 21:54
Bydliště: Šala

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od Patko »

noo ale ja ho chcem len spustit 4cm to neni az take tragicke len neviem ktory stich dvoch stelovakou

marouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 27.02.2011 21:17

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od marouš »

rekl bych,ze je to jeden a ten samej podvozek,taky jsem se na ne dival,ale vyrobce je stejnej,snizeni taky,jenom je tam jinej obrazek a cena

Milwall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 07.09.2010 15:03
Bydliště: Nymburk

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od Milwall »

marouš píše:rekl bych,ze je to jeden a ten samej podvozek,taky jsem se na ne dival,ale vyrobce je stejnej,snizeni taky,jenom je tam jinej obrazek a cena
presne vyrobce je JOM jinak kamos ho ma na astre G najeto 20tis a druhej kamos ho ma na Golf III a tam ma najeto 45tis a podvozek drzi.jinak ja ho budu kupovat po zime davat na auto 19 kola a uvidime jak to bude :D

Uživatelský avatar
jk.rx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 302
Registrován: 25.10.2007 20:47
Bydliště: Praha západ

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od jk.rx »

Proč sou tyhle podvozky tak levný??
Koupím knihu: Štěpán Jičínský, Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi

Brruno1
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 20.06.2009 21:36
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od Brruno1 »

Protože jsou to podvozky JOM, to nejlevnější co seženeš. :wink: Kvalita nevím nikdy jsem neměl já jen KW, ale to je jiná cenová :)

Uživatelský avatar
danielsan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.04.2010 09:07

Re: Ktory podvozok??

Příspěvek od danielsan »

Jezdím na JOMU a je měkky ležím na bachoru a věčně při zhoupnutí škrtám..KW je tuhší a cenově jinde.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“