dotaz na sada ramen!!!!!

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
lolotica
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.10.2009 09:07

dotaz na sada ramen!!!!!

Příspěvek od lolotica »

lidi, chystam se objednat tuhle sadu ramen..nevim zda vydrzeji. Nebo mi doporucte dle zkusenosti nejakou solidni znacku, nebo cenu.. diky
http://www.starterylevne.cz/www-eshop-- ... Audi-Skoda" onclick="window.open(this.href);return false;

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: dotaz na sada ramen!!!!!

Příspěvek od bundis »

Myskím,že budu mluvit za všechny,když napíšu,nebrat. Ramena pod 8000kč nemají smysl,vydrží 10000 až 15000km. Značky,které za něco stojí: SWAG,Meyle HD,lömfeder nebo origo. SWAG je za cca 9000kč,ale taky je z těch značek co jsem uvedl nejméně kvalitní. Jinak je cena kolem 13000kč za ty ostatní

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na sada ramen!!!!!

Příspěvek od _GK_ »

No a já se v hlavním tématu zase dozvěděl že MEYLE je horší a SWAG nejlepší.
Nejde najít jednodtný názor, ale určitě platí že sada za 3000 bude krám. Jde o to kolik najezdíš já 10 000 ročně a někdo i míň tak tam bych chápa že taková sada může vydržet léta.

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: dotaz na sada ramen!!!!!

Příspěvek od bundis »

No nevím jestli MEYLE a MEYLE HD je to samý. Myslím,že HD je vylepšená zesílená verze,která má jinak uloženž spodní čepy(ložko pro čep má větší plochu) a i silentbloky jsou bytelnější. O Meyle jsem nic nepsal,když už tak o Meyle HD

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na sada ramen!!!!!

Příspěvek od _GK_ »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=195" onclick="window.open(this.href);return false;

Ostatní to vidí jinak. Já bych taky čekal že MEYLE HD bude nejlepší ze všech ptal jsem se pár lidí a taxikáři s tim natočej 200-300tkm. Jenže bůh suď je tu spousta lidí co to namontujou doma na zahradě na heveru, další berou každou díru když už maj to HD. Těžko soudit prostě podle názoru jedince.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“