Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Roggy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2011 19:55

Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Roggy »

Ahoj klubáci,potřebuji poradit zda-li mám vyměnit sadu ramen od Meyle? Viděl jsem různý sady od 3tis Kč do 12tis Kč ale na fóru jsem se dočetl že šlupky nebrat tak bych viděl střed někde kolem 8000-10000Kč. V Německu jsem našel Meyle sadu za nějakých 335euro (cca8000Kč) ale nemám s ní zkušenosti jak dlouho vydrží, když nejsem žádný závoďák a dírám se snažím vyhýbat (ikdyž to na českých silnicích zrovna nejde :( ). Dostal jsem totiž tip od svého mechanika, že by to chtělo vyměnit - je tam vůle, přitom nikde nic neklepe ani nebouchá ale bude třeba projít TK a tam mě s tím zřejmě nenechají :(

Díky za radu a VW kupředu
VW Passat Variant 66kw aut. 99 mazlík:-)

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od kuba4you »

Roggy píše:Ahoj klubáci,potřebuji poradit zda-li mám vyměnit sadu ramen od Meyle? Viděl jsem různý sady od 3tis Kč do 12tis Kč ale na fóru jsem se dočetl že šlupky nebrat tak bych viděl střed někde kolem 8000-10000Kč. V Německu jsem našel Meyle sadu za nějakých 335euro (cca8000Kč) ale nemám s ní zkušenosti jak dlouho vydrží, když nejsem žádný závoďák a dírám se snažím vyhýbat (ikdyž to na českých silnicích zrovna nejde :( ). Dostal jsem totiž tip od svého mechanika, že by to chtělo vyměnit - je tam vůle, přitom nikde nic neklepe ani nebouchá ale bude třeba projít TK a tam mě s tím zřejmě nenechají :(

Díky za radu a VW kupředu
mi taky nikde nic neklepalo a byl jsem na stk a jediné co mi řekl bylo ,,pokud se nechceš zabít tak vyměn ramena,, toď vše jel jsem dal, jinak kontaktuj člena MEGGY prodavá ramena swag :wink:

Roggy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2011 19:55

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Roggy »

No já právě čet ltady na fóru, že swag nekupovat. Nic nevydrží. Jakou s nima máš zkušenost?

Díky
VW Passat Variant 66kw aut. 99 mazlík:-)

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od kuba4you »

Roggy píše:No já právě čet ltady na fóru, že swag nekupovat. Nic nevydrží. Jakou s nima máš zkušenost?

Díky
ještě žadnou asi jsem měl štěstí, koupil jsem sadu za 4500kč na aukru a už mám najeto 40t a vyměnil jsem jen jedno horní rameno jinak všechno ostatní v pohodě, ale kamoš je má na autě a taky už má nějaký ten desetitisíc najeto, zatím vše drží a funguje :wink:

Roggy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.09.2011 19:55

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Roggy »

V tom případě zkusím napsat Meggymu a uvidíme co mi nabídne a za kolik.


Děkuju ti za radu.
VW Passat Variant 66kw aut. 99 mazlík:-)

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od martinsvitek »

kuba4you píše:
Roggy píše:No já právě čet ltady na fóru, že swag nekupovat. Nic nevydrží. Jakou s nima máš zkušenost?

Díky
ještě žadnou asi jsem měl štěstí, koupil jsem sadu za 4500kč na aukru a už mám najeto 40t a vyměnil jsem jen jedno horní rameno jinak všechno ostatní v pohodě, ale kamoš je má na autě a taky už má nějaký ten desetitisíc najeto, zatím vše drží a funguje :wink:

jaká to byla prosím tě značka z toho aukra?díky

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od kuba4you »

martinsvitek píše:
kuba4you píše: ještě žadnou asi jsem měl štěstí, koupil jsem sadu za 4500kč na aukru a už mám najeto 40t a vyměnil jsem jen jedno horní rameno jinak všechno ostatní v pohodě, ale kamoš je má na autě a taky už má nějaký ten desetitisíc najeto, zatím vše drží a funguje :wink:

jaká to byla prosím tě značka z toho aukra?díky
tak přišlo to v krabici ATP (germany) ale na ramenech jsou jen písmena L nebo R podle toho na jakou starnu jsou :mrgreen:

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od martinsvitek »

Taky bych do toho možná šel, čučím, že máš taky 18tky kola a 40 tisíc je v cajku....hodíš info po zimě jak dopadnou ;-) nebo se ozvu já ;-)

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od kuba4you »

martinsvitek píše:Taky bych do toho možná šel, čučím, že máš taky 18tky kola a 40 tisíc je v cajku....hodíš info po zimě jak dopadnou ;-) nebo se ozvu já ;-)
no už pomalu šetřím na nové nějaké pořadné

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od pino.t »

Čas od času se těm klukům šikmookejm podaří udělat dobrou sadu, ale je to asi kus od kusu, každá várka je jiná, ikdyž je ze stejné fabriky.
My máme teď meyle tak uvidíme, předtím jsme měli Delphy a hrůza.,
A příště nejdřív hledej
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=160600" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=163087" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=167906" onclick="window.open(this.href);return false;
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Meggy »

ten kdo píše že SWAG nevydrží je blázen nebo cíleně lže :)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Globettroter »

Mam Meyle HD, koupeno z německa, zatim na nich najeto 68tis km a drží , nikde nic neklepe, jezdim 50/50 město/dálnice, uvidim kolik ještě vydrží a jak na tom budou po zimě :)

VIKIN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.11.2011 18:35

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od VIKIN »

Je potřeba kupovat celou sadu ramen? Nestačí jen opravná sada? Je to od MOOGu, ale nevím, zda to nahradí vše opotřebené na nápravě a jestli se to vyplatí ohledně práce a nebude stejně potřeba dokoupit nějaké šrouby, manžety a tak, a stejně nebude klepat něco, co nebude soušástí opravné sady. Rady, názory, zkušenosti? Díky.
http://www.zbozi.cz/?q=opravn%C3%A1%20s ... %20ramen&t" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od Meggy »

VIKIN: nesmysl
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada ramen Meyle?Mám či nemám koupit?

Příspěvek od pino.t »

Prohlídni si obrázky těch opravných sad a pak řekni jestli by ti něco pasovalo na passata B5, B5,5, vždyť je to na Leona, nebo něco podobného.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“