Zas ty zimáky, fuj!

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
petule007
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 10.11.2008 16:45
Bydliště: Liberec

Re: Zas ty zimáky, fuj!

Příspěvek od petule007 »

PlusOne píše:
Jirka.boss píše:Já mám teďka 2 rok 225/45 R17 94V WINTER CHALLENGER Wanli, sice to trochu plave a hučí, ale co bych taky chtěl za 4tis :laugh:
Jojo, hlavně, že to bylo levný!!! Proč si kupuješ na zimu 17ctky, když pak nemáš na pořádné gumy?? Uvědomuješ si vůbec, že gumy jsou to tě na té silnici drží, a hlavně, že na ní nejsi sám?


PluOne máš pravdu pneu jsou to jedíný co tě drží na asfaltě. Ale každá mince má dvě strany..já jezdil převážně
firemní auta. A když jsem dojížděl staré pneu tak to bylo kolikrát na techničák. No a co s tim... prostě jsem jezdil opatrně. Nikdo dá na pneu 50 tis. někdo 12 tis. je to v řidičích. :good: Lepší dobrá letní než sjetá zimní.

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zas ty zimáky, fuj!

Příspěvek od Currahee »

dejvGTi píše:
Jenda. píše: Nesedí !! 3cm sněhu a v zatáčce nevím kde skončím a to nejedu nijak rychle.

takze prvni snih a Goodyear UltraGrip 7 totalne selhaly...na mokru musim hodne opatrne,ale jak napadne snih,tak s temahle pneumatikama ani nevyjizdet.... opravdu mam stejnou zkusenost!!
Hmm, zajímavé postřehy. Původně jsem měl kupovat sedmičky taky, ale nakonec mám GY UltraGrip 8 a nevěřil jsem jak dobře sedí na mokru nebo urvat je přes ručku na sněhu je taky trochu problem. Mají úplně jiný vzorek než sedmičky, vůbec nehučí a na hory jsem se zatím nedostal, ale vypadá to s vlastnostma dost dobře :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“