Propada se pedal brzdy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Milhausman »

Chlapi pomozte.Vymenil jsem posilovac brzdy,protoze v nem byla voda a led ale ted se mi propada pedal na volnobeh pomalu k podlaze,kdyz jej pridrzim penve.Jinak ale brzdi dobre.Nemuze to byt jeste zavzdusnene?Cim to muze byt?Predtim to nedelalo.Dokonce az ho chvilku podrzim,tak jak se mi zacne propadat,tak se rosviti abs+asr a zustane svitit.Tak nevim co s tim.Ale jinak to nesviti.Jen kdyz ho déle podrzim u podlahy.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Flico »

zavzdusneny brzdy, nekde spatne podtlak do posilovace, spatnej hlavni brzdovej valec

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Milhausman »

Ted jsem nekde cetl ze u vozidel s asr je to normalni,ze kdyz auto stoji,tak se propada pedal tak nevim no.jeste jsem to neodvzdusnil,ale myslim ze jsem to ani nezavzdusnil,tak nevim.a proc to abs+asr to uz vubec nechapu.Minuly tyden jsem to mel zavzdusnene a nesvitilo to a ted kdyz je vse o.k tak to sviti.Ale jen kdyz na volnobeh na nem stojim dlouho.Jinak kdyz brzdim tak ne,tak nevim.

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Milhausman »

vzduch tam jinak je a valec spatnej asi take ne,protoze jak rikam.menil jsem posilovac,tak to tyden stalo v garazi,nez prisel novy a jak jsem ho tam dal a vse zapojil,tak se to rosviti kdyz na nem dlouho stojim.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od xerxes »

pokud si měnil jen posilovač a neměl jsi odpojene hadičky z brzdového válce tak se to nemuže zavzdušnit

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Mažňák »

hele taky mi to dělá, když stojim na brzdě, tak se lehce propadá pedál, byl jsem naprášky z toho, normálně to brdí už jen jak se dotknu pedálu,
tak jsem zajel za mým mechošem že mi to dělá, a bylo mi řečeno že to dělá každé auto s ABS. propouští to ABS
než to zjistil tak na své G3 vyměnil 3 brzdové válce, 4x komplet brzdy odvzušnil a kdysi coci,
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Milhausman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 17.07.2010 14:01
Bydliště: Valašské Klobóky
Kontaktovat uživatele:

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od Milhausman »

No ja to minuly tyden hodne nechte zavzdusnil,tak jsem to odvzdusnil jen tak na rychlo,protoze jsem vedel ze tento tydne to budu delat znovu.Tak zavzdusnene to muze byt,ale proc sviti abs+asr.Nevite nekdo presne proc to sviti?Nebo to ma vice vyznamu kdyz se tohle rosviti?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od xerxes »

máš zavzdušněnou jednotku ABS takže by to chtělo ovzdušnit bud pomoci vagu nebo jak jsem už tam zmínoval o pár řádku výš,vag ti píe nějakou chybu?

Uživatelský avatar
SkiiiL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.04.2011 09:53

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od SkiiiL »

Dnes sem nastartoval (u nas -23°C), kupodivu v pohode, ale hned pruser s brzdou... Pise mi to zavadu na parkovaci brzde spolecne s preskrtnutym zlutym symbolem.. Paradoxne sem tak, abych neodcoudil predek auta (stal sem z kopecka naproti umrzlemu snehu), zadelal na problemy jine. Nevite co s tim? Zkusim se podivat na pojistky, ale nevim.. Prijde mi to jako by ty brzdice proste zamrzly...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od xerxes »

pokud jsi nikdy neměnil brzdovku tak ti přimrzla brzd.kapalina kapalina na sebe váže celkem dost vodu tak je možné že to někde chytlo :roll:

Uživatelský avatar
SkiiiL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.04.2011 09:53

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od SkiiiL »

Brzdovka byla menena pri poslednim servisnim intervalu, tzn pred cca 20 tkm.. Vcera jsem s tim prijel vecer kolem pul devate po strece bratru 300 km..

Uživatelský avatar
SkiiiL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.04.2011 09:53

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od SkiiiL »

Jinak abych se presne vyjadril, nastartoval sem, zabrzdil a uz neodbrzdil...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Propada se pedal brzdy

Příspěvek od xerxes »

hm to je problém musíš hold počkat až to rozmrzne :|

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“