Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 526 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nová ramena znovu a stále :)
PříspěvekNapsal: 08.05.2012 10:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.08.2008

685

Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Přesně tuhle sadu mám, taky Kraft. Mám ji na autě už 3 roky, najeto 37 tisíc km a zatím stále jako nové. A to auto nějak nešetřím, takže za ty peníze to byl pro mě výbornej kup. Většina ti doporučí aspoň Swag, ale už od spousty lidí zde na fóru jsem četl, že jim vydržely kolem 15 tisíc km. Takže já si příště znovu radši koupím sadu za 3 tisíce než abych dal třikrát tolik a vydrželo to h***o.

PříspěvekNapsal: 08.05.2012 15:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

16.08.2008

99

Břeclav - Poštorná

Co říkáte na RUVILLE? (cena kolem 5800,-) Máte někdo zkušennosti?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 10.05.2012 00:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.02.2011

162

Hradec Králové

pořád dokola!
pokud sra*ku tak tu nejlevnější ... pokud kvalitu tak trw,lmi,swag nebo meyle hd.
já budu příští měsíc kupovat lmi + tlumiče sachs a pružiny lesjofords nové uložení . prostě to dát do cajku úplně (meggy ozvu se)

PříspěvekNapsal: 10.05.2012 00:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.01.2008

67

Praha 10 - Uhříněves

Z osobni zkusenosti LMI. 17 kola snizenej podvozek (stavitelnej) cca 2 roky a pres 50 tisic a zatim v pohode. jizda prevazne mesto a okoli takze spis silnice nic extra. Bouzel cenna je opravdu vysoka ale vydrzi. myslim ze pro nekoho s beznym podovzkem je na hodne dlouho

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 10.05.2012 08:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

524

Praha 10- Vršovice+Dobříš

Tak taky přidám jeden nový poznatek mam Meyle HD kupované v Německu , najeto na nich 85tis a už tam něco mlátí při přejezdu nerovnosgti , hlavně v malé rzchlosti třeba přes koleje nebo to zamlátí i na kostkách .Musim na to o víkendu mrknout, aby to třeba nebylo uložení tlumiče protože bych řekl, že ty budou spolu s tlumičema ještě původní (najeto nyní 285tis km + možná 100-200 tis k tomu , kdo ví :roll: ) tak abych třeba Meyle nekřivdil :lol: (jinak jezdim denně 100km takže je tam mam 2,5 roku -ježděno polovina město , polovina dálnice)

PříspěvekNapsal: 10.05.2012 17:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.03.2009

32

Bardejov SR

Chlapy mozem sa spytat, otec menil na passate napravu, bolo to uz davno ale nabehala 300 000 km bez problemov az tak zacala odchadzat, jazdene po vychodoslovenskych cestach :D nepamäta si aku kupoval, ale pozeral som na nich a jedine co tam je vyrazene je znak audi, cize styri kruhy, neviete co to moze byt za znacka to su origo co sa davaju do audi i vw od vyroby ? viem ze v tom case ked to menil dal za ne 30 000 sk, treba mi na mojom passate ymenit a chcel by som daco kvalitnejsie

PříspěvekNapsal: 13.05.2012 10:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

524

Globettroter píše:
Tak taky přidám jeden nový poznatek mam Meyle HD kupované v Německu , najeto na nich 85tis a už tam něco mlátí při přejezdu nerovnosgti , hlavně v malé rzchlosti třeba přes koleje nebo to zamlátí i na kostkách .Musim na to o víkendu mrknout, aby to třeba nebylo uložení tlumiče protože bych řekl, že ty budou spolu s tlumičema ještě původní (najeto nyní 285tis km + možná 100-200 tis k tomu , kdo ví :roll: ) tak abych třeba Meyle nekřivdil :lol: (jinak jezdim denně 100km takže je tam mam 2,5 roku -ježděno polovina město , polovina dálnice)

Tak včera jsem koukal na to co mi tam bouchá. Dělá to, když při sundanem kolu, přizvednu nahoru a při povolení zpět na doraz - to klepne, takže bych to viděl na uložení tlumiče(tlumiče jsou to ještě originál VW made in Germany takže jsou tam od výroby z roku 1999 a jsou na nich vyraženy i orig.čísla 8O )
Takže to vypadá, že MEYLE HD po najetých 85tis km , zatim vpořádku :good:

PříspěvekNapsal: 13.05.2012 11:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.01.2012

724

Telnice

To je stejně masakr co ty originální díly vydrží

Nezastavitelný, vznětlivý pašík

PříspěvekNapsal: 14.05.2012 08:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.06.2010

378

Karviná

Globettroter píše:
Globettroter píše:

Tak včera jsem koukal na to co mi tam bouchá. Dělá to, když při sundanem kolu, přizvednu nahoru a při povolení zpět na doraz - to klepne, takže bych to viděl na uložení tlumiče(tlumiče jsou to ještě originál VW made in Germany takže jsou tam od výroby z roku 1999 a jsou na nich vyraženy i orig.čísla 8O )
Takže to vypadá, že MEYLE HD po najetých 85tis km , zatim vpořádku :good:

Tak to bys mel zkusit rozcepovat spodni cepy hlavne ten zadni. A mozna se budes divit :) Kazdopadne 85tis je slusny najezd. Ja se zatim nedostal pres 25tis :(

Naposledy upravil Teea dne 15.05.2012 07:52, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 15.05.2012 07:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

524

Příští týden jde auto na rozvody tak řeknu pánovi aby mi zkontroloval i tu nápravu .

PříspěvekNapsal: 22.05.2012 23:29 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

766

Moravskoslezský

Tak pánové zrovna jsem vylezl u pod auta:D Je tomu 2 roky co jsem byl na STK...A tam mi pán řekl,že mi klepkají obě horní ,zadní zamena (blíže k pedálům).Tak jsem si je koupil a tehdy jsem duvěřoval značce FEBI.Jak jsem tu napravu rozdělal,tak jsem zjistil,že se ten vůl spletl a že mi klepou horní ,ale ty přední..Říkam si..Nu což,našroubuju tam ty co jsem koupil a dokoupím všechny špatné...Tak jsem zase koupil FEBI i ty přední...Všechny spodní díly byly TRW a je tam vyraženo 1999...A auto má na budíku 303tis...A už tehda jak jsem to skladal,tak jsem zjistil,že spodní rameno (jak tam drží tlumič) jde volněji...Ne že by mělo vůli,ale nejde s takovým odporem..Mno a rok se s rokem sešel..Neklepalo mi to asi 20tis km a začlo zase,tak si říkam že to bude určitě to spodní....Tak jsem si koupil všechno MEYLE HD dokoupil jsem si i gumy stabilizatoru ze sportline a šel jsem to měnit...A zjistil jsem,že ty FEBI co jsem kupoval byli v prdeli a to spodní rameno co se mi zdalo už tehda,je furt OK...Takže asi tak..Vždy jsem FEBI věřil,ale teďka těží jen ze jmena co měli, ale je to jen předražený šrot...

PříspěvekNapsal: 27.05.2012 18:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2174

Plzeň

ono je problém že Febi šlo s kvalitou hodně dolů, to samé je TRW, ty jsou kvalitní jen v prvovýrobě, aftermarket je o něčem jiném

doporučuju LMI, šly s cenou dolů a kvalita se s ničím jiným nedá srovnat...samo pokud je mechanik lempl a neumí ramena namontovat tak je jedno co tam dáte ;)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.05.2012 20:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

19.05.2012

6

Chci radu, kde sehnat pořádný ramena na Passata r.v.2001,19.TDI,96kw,combi? sháním nejlépe sadu ramen Lemforder,má asi nejlepší recenze.Díky za radu

PříspěvekNapsal: 31.05.2012 15:39 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.07.2009

553

Napiš SZ právě "Meggy", udělá ti cenu...

PříspěvekNapsal: 02.06.2012 18:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

16.01.2008

11

Značku Kraft nebrat.Ono by to i vydrželo,ale...všechny manžety na kulákách se už po půl roce rozpadnou a potom tam jde samozřejmě sůl a ostatní bordel.Na STK to prošlo snadno,ale technik nejdříve po pohledu na manžety řekl,že to bude hrůza.Potom musel konstatovat,že to není tak zlé.Náprava v té době 2 roky stará a 40000 km.Jenže během té doby sem tam bylo občas vstříknuto mazivo jako náhrada za chybějící prachovky.Jinak na těchto audinápravách odcházejí hlavně horní přední ramena.Snad ještě častěji kuláky řízení.Pak horní zadní(ramena)Z názoru,že se mají měnit všechny ramena současně a tedy investovat do celé sady,jsem už vyléčen.Není to pravda.Neodcházejí všechny stejnoměrně a proto je zbytečné měnit vše a investovat do toho zbytečně tolik.Jako značku bych doporučil MOOG.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 526 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]