prední brzdy dřou

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
pustek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 08.01.2008 11:56
Bydliště: Ostrava

prední brzdy dřou

Příspěvek od pustek »

Ahoj, vcera jsem byl na technicke, tak mi tam borec nasel nahlodane obe predni brzdove hadicky a prasklou pravou manzetu. Tak jsem dostal tech na mesic, ze si to mam opravit coz jsem chtel udelat tento tyden. Dnes jsem ale vyjel a nejak mi zacly chrcet kola, myslel jsem ze to je trocha rzi na kotoucich, ale ne. Cim jedu rychleji tim to dela veci kraval az to busi. Kdyz brzdim tak to brzdi celkem normalne a jako by to prestalo. Tak me napada jestli tim hybanim s tema hadickama se neudelala dirka, ale to by snad prestalo brzdit a ne samovolne stlacilo desticku na kotouc... ? Nevite? nebo povoleny trmen? :drinks:

Uživatelský avatar
pustek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 08.01.2008 11:56
Bydliště: Ostrava

Re: prední brzdy dřou

Příspěvek od pustek »

pri akceleraci to taky nedela...

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: prední brzdy dřou

Příspěvek od kenyacek »

To ti dělá právě ta špatná manžeta. Já měl u svého auta pocit jako by mi dřely destičky o kotouč když jsem jel, myslel jsem že se mi nevrací třmeny a drhne to. Ale mechanik se mi na to díval a brzdy ok, jen obě manžety byli v háji, tak je vyměnil a už je klid.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
pustek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 08.01.2008 11:56
Bydliště: Ostrava

Re: prední brzdy dřou

Příspěvek od pustek »

manzeta vymenena, hadicky taky, tech.ok... ale pro zajimavost (to je opravdu huste!) mel jsem uvolnene leve kolo, to by me ani ve snu nenapadlo... nakonec jak jsem jel do servisu, tak mi za jizdy vypadly 3 srouby, kolo zustalo viset silou vule! nastesti zachraneno, pasik si nelehl na břuch... o.O jo pneuservisy to je vec...

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: prední brzdy dřou

Příspěvek od xingisx »

za to bych sekal ruce

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“