Cukne pri sundani nohy z plynu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Cukne pri sundani nohy z plynu

Příspěvek od wrot »

Michi123 píše:Zatahl jsem rucku dal pod predni kola kliny a zkousel se jakoby rozjet...
tak to nevipada na siletbloky kouknu se na svém a pak dam vedet jak se to nyní hejbe
tak jsem se byl kouknout a mě se to hejbe tak o polovičku méně než u tebe možná bude jen jeden v háji ja tam měl oba a to fakt držela jen ta haubna asi bych koupil jeden přední a a sundal a kontrola ale muj odhad je že to bude ten silent u vejfuku tam se to zvedá více ,sice na kelly a jim podobnejch obchodech prodávaj pod jiným označením pravej a levej ale dle mého a i po konzultaci tady na foru jsou oba stejné jen na tom u toho vejfuku je gumovej přehoz a to kvuli teplu od vejfuku ale to přendáš z původního no a pokud to nebude ono tak i na převodovce :(

Michi123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 19.07.2011 17:09
Bydliště: Brno

Re: Cukne pri sundani nohy z plynu

Příspěvek od Michi123 »

Diky moc za rady:) uvidime zitra s tim zajedu ke znamemu a zvednem to a uvidim co se bude hybat a jak.. Pak dam vedet
VW Passat B6, 2.0 Tdi, CR, 103 kw, 2009, CBAB

Michi123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 19.07.2011 17:09
Bydliště: Brno

Re: Cukne pri sundani nohy z plynu

Příspěvek od Michi123 »

Tak jsem to mel zvedle a mechanik nic neslysel ze by tam tukalo ani se extreme trepalo pak to byl projet a rikal ze ta vule je na diesel normalni nwm asi se budu muset projet v jinem pasovi nebo se na to vykaslu...
VW Passat B6, 2.0 Tdi, CR, 103 kw, 2009, CBAB

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“