Rachtání při jizdě

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
tomy6cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 22.05.2012 15:35

Rachtání při jizdě

Příspěvek od tomy6cz »

Rachtání při jizdě ,když jedu hrbolatou cestou nebo dírama..Sundaval jsem kolo na který mám podezdření že rachta a nic jsem nezjistil...hledal jsem zavadu šroubky nebo něco povolené...kryty a tak nic...Je to jako volnej nějakej plech nebo v tlumiči pero ...ale tlumiče jsem zkušel ... nenašel jsem zavadu netušim....Jsem bez radnej ....

challenger09
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 10.07.2012 21:11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Rachtání při jizdě

Příspěvek od challenger09 »

když přibrzdíš dělá to taky ? mě to dělá to že mám v brzdiči nějak špatný rantl kde to drží brzdovou destičku a tak mi skáče, když přibrzdím tak je to už v klidu

tomy6cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 22.05.2012 15:35

Re: Rachtání při jizdě

Příspěvek od tomy6cz »

Zkoušel jsem to,ale furt to rachta...zdase že min ..ale to je spíš že brzdim a jedu pomalu.....nechapu co to muže dělat...ale diky moc

78fany
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 29.11.2010 19:02

Re: Rachtání při jizdě

Příspěvek od 78fany »

Ahoj mě to taky takle dělá ale když přibrzdim tak to přestane a prosim tě jak ty to řachtá nezní to někdy jak kolečko na stavbu jak dělá takový zvuk dík?
challenger09 píše:když přibrzdíš dělá to taky ? mě to dělá to že mám v brzdiči nějak špatný rantl kde to drží brzdovou destičku a tak mi skáče, když přibrzdím tak je to už v klidu

maxxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2011 21:35

Re: Rachtání při jizdě

Příspěvek od maxxik »

Měl jsem podobnej problém... Podivej se na silentblok na převodovce ... Já tam měl povolenej šroub a mlatilo to tam kdyz jsem jel přes díry... :good: byl to takovej zvuk co tady popisuješ :good: hodně štěstí :smoke:

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Rachtání při jizdě

Příspěvek od wrot »

koukněte jak jsou na tom většinou zadní destičky mužou bejt sjetý a a budeš mít také zatuhlé vodící čepy brzdovejch třmenů a pak ti tam destička poskakuje a vydává pazvuky

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“