čidla ABS

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Rostakub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 25.09.2007 20:19
Bydliště: Plzeň

čidla ABS

Příspěvek od Rostakub »

Zdravím,
poslední dobou se mi občas stane, že mi při jízdě problikne ESP a někdy se k němu přidá i ABS a auto samo přibržďuje. Když zůstanou svítzit stále po vypnutí motoru a opatovném nastartování nesvítí nic. VAG neukázal vůbec nic, ani sporadická chyba. Dělá to při jízdě s kopce do prava, pak zase do leva do kopce, po rovině, prostě jak se mu chce. Jako první mě napadli čidla ABS, tak jsem je ( zatím jen přední ) vyndal, prosříkal čističem na brzdy a dal zpět.Dělá to bohužel stále, mě by ale zajímalo ......při opětovném zasunutí čidla do pouzdra je nějaká tolerance kam se až musí zasunout, nebo se tam " namlátí kladivem " kam až půjde?
A pak ještě jeden dotaz, nemáte někdo foto jak mají vypadat čidla zespoda? Myslel jsem si ( nikdy předtím jsem je neviděl) že mají být hladké, lesklé a mě se zdálo že ty moje jsou nějaké jakoby ohoblované :oops: třeba to tak má být tak se předem omlouvám.
A ještě prosba. Neuměl by někdo v okolí Plzně napružit PD vstřiky? Samozřejmě za úplatu :wink:
Děkuji všem za postřehy

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: čidla ABS

Příspěvek od trhac »

Čidlo by mělo být hladké.Nesmí mít žádnýzáseky nebo tak něco.A klaqdivem bych je tam určitě nemlátil :D zasunout na doraz a musí to fungovat.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“