Značka a typ kol

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Značka a typ kol

Příspěvek od HoubaK »

Zdravím,

na webu jsem našel inzerát, majitel prodává komplet auto, ale mně zajímaj pouze ty kola, který tam má. Nebyl schopný mi říct, co je to za kola a ani neví kde je koupil. Ve zkratce Lojza...

Hrozně se mi to líbí a ještě jsem je nikde neviděl.

Poradí někdo co je to zač? Stačí typ a značka. Tohle jsou nejspíš nějaký "17tky.

Obrázek

Uživatelský avatar
Ative
Pilot
Pilot
Příspěvky: 883
Registrován: 23.07.2010 16:37
Bydliště: Svatobořice-Mistřín

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od Ative »

Jsou to RSW kola,zde odkaz: http://www.hifik.cz/produkt.php?kat=12&pkat=112&id=1665" onclick="window.open(this.href);return false;
ex. VW BORA 1.6 : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=225335" onclick="window.open(this.href);return false;
New VW Golf 6 Variant 1.6 Tdi

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od PlusOne »

Měl je tady na pašíkovi v 18" člen filini28, nebo tak nějak, pohledej.
A je ti doufám jasné, že za tu cenu nějakou kvalitu čekat nemůžeš, ne?
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od HoubaK »

Super, dík moc!

HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od HoubaK »

PlusOne píše:Měl je tady na pašíkovi v 18" člen filini28, nebo tak nějak, pohledej.
A je ti doufám jasné, že za tu cenu nějakou kvalitu čekat nemůžeš, ne?
No koukám, že to bude asi solidní shit :-D

Já nevim co tam mám nandat, buď je to drahý jak prase, nebo je to shit. Zas nechci dávat kola za 30tis.

To auto jde stejně na podzim z baráku. Už čeká na pár posledních úprav A6 3.0 TDI :)

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od Dymák »

pokud chceš tenhle design v kvalitním provedení, tak předloha těch RSW je OZ energy black
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od HoubaK »

Dymak píše:pokud chceš tenhle design v kvalitním provedení, tak předloha těch RSW je OZ energy black
Super dík, jenže to už se právě blíží k 25 za sadu a ještě bez gum, no já nevim co budu dělat.

Řeknu to, tak jak to je. Chci nandat na auto před prodejem něco hezkého. Auto teď ještě vyladím, aby bylo OK a na jaře nahodím inzerát. Tak chci aby na tom byl nějaký liťák, jelikož jsem na originál diskách teď začal jezdit zimu.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od Dymák »

tak jestli je chceš nasadit jenom na prodej, tak kup nějaký origo vw kola za 5k - tím nic nezkazíš a navíc bych neřek, že takovýhle kola, jako jsou na obrázku zvedaj cenu auta...
nebo to prostě prodej na zimních - v týhle zemi stejně nefrčí dávat k autu 2 sady kol
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

HoubaK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 10.01.2011 18:43

Re: Značka a typ kol

Příspěvek od HoubaK »

Dymak píše:tak jestli je chceš nasadit jenom na prodej, tak kup nějaký origo vw kola za 5k - tím nic nezkazíš a navíc bych neřek, že takovýhle kola, jako jsou na obrázku zvedaj cenu auta...
nebo to prostě prodej na zimních - v týhle zemi stejně nefrčí dávat k autu 2 sady kol
Tak já mám originál America Road. Teď na tom mám obutý zimáky a už ty disky nic moc. Jinak mám ještě jednu sadu plecháčů, kde jsou starý zimáky, který maj tak 5mm. Tak bych je k tomu dal taky, nebo možná ještě přemejšlim o tom, že passáta nechám mladý na dojezd a bude to. Nejdřív se cukala, že to nechce, ale teď nějak změnila názor po tom, co se jí vysypala Astra. V tom případě bych jí na to stejně nějaký kola koupil.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“