při snížení vibruje

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
maxxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2011 21:35

při snížení vibruje

Příspěvek od maxxik »

ahoj, mám problém... mám passat b5, 81kw, r.v. 1998... od ty doby co jsem ho snižil tak v zátahu vibruje... myslíte, že by to mohli dělat poloosy??? když jedu v zátahu do kopce a jedu do pravotočivý zatáčky tak to dělá asi nejvíc... která poloosa by to mohla bejt??? díky za každou radu :) a rady typu: dej to vejš jako normální auto si nechte :D

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: při snížení vibruje

Příspěvek od Pašák »

maxxik píše:ahoj, mám problém... mám passat b5, 81kw, r.v. 1998... od ty doby co jsem ho snižil tak v zátahu vibruje... myslíte, že by to mohli dělat poloosy??? když jedu v zátahu do kopce a jedu do pravotočivý zatáčky tak to dělá asi nejvíc... která poloosa by to mohla bejt??? díky za každou radu :) a rady typu: dej to vejš jako normální auto si nechte :D
Po snížení mám naprosto stejný problém. Do levé zátačky nic a do pravé to vybruje jak blázen...
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

maxxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2011 21:35

Re: při snížení vibruje

Příspěvek od maxxik »

Pašák píše:
maxxik píše:ahoj, mám problém... mám passat b5, 81kw, r.v. 1998... od ty doby co jsem ho snižil tak v zátahu vibruje... myslíte, že by to mohli dělat poloosy??? když jedu v zátahu do kopce a jedu do pravotočivý zatáčky tak to dělá asi nejvíc... která poloosa by to mohla bejt??? díky za každou radu :) a rady typu: dej to vejš jako normální auto si nechte :D
Po snížení mám naprosto stejný problém. Do levé zátačky nic a do pravé to vybruje jak blázen...
hele normálně jsem jen tak hejbnul geometrií a o dost se to zlepšilo ... ještě jsem zjistil, že mám špatný axiální táhlo tak možná to dělá ty vibrace v zatáčce... přece jen se mi zdá, že to je víc namáhaný když je to níž :)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“