Brzdove lanka 4motion

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Brzdove lanka 4motion

Příspěvek od majkl1 »

To sice mohu, ale nemá to pozitivní vliv - zmenším možný chod páky ruční brzdy na brzdiči.
Zatím to nechám a uvidím, zda to něco během ježdění nebude dělat (i když to není řešení,protože brzdit by to mělo ihned)
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
chemlon
Profík
Profík
Příspěvky: 928
Registrován: 08.01.2010 12:56

Re: Brzdove lanka 4motion

Příspěvek od chemlon »

..tak ja som ich menil teraz povodne mali uplne iny system stelovania na tychto je to uplna pohoda dosponujes otacanim na zavite ja som ich nahodil par krat zatiahol povolili rucnu a dosponoval som na zavite cca 2cm a zabera uplne odspodu a v polovici mam paku na doraz 8)
Přílohy
WP_20140403_001.jpg

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Brzdove lanka 4motion

Příspěvek od majkl1 »

Už jsem se chtěl radovat. Včera jsem odcházel od auta s tím, že to nebrzdí. Dnes ráno to hned napoprvé brzdilo jak kráva (asi samoregenerační schopnosti auta :laugh: ). Na čtvrtý - pátý zub šly kola do bloku. Jenže když jsem přijel domů už to zase bylo jak když tahám za h***o. :blush: Přitom lanka jsou stále stejně napnutá - 1mm mezera mezi ramenem a tělem brzdiče. Asi budou fakt na h***o ty brzdiče od TRW (jako další jejich výrobky).
chemlon píše:..tak ja som ich menil teraz povodne mali uplne iny system stelovania na tychto je to uplna pohoda dosponujes otacanim na zavite ja som ich nahodil par krat zatiahol povolili rucnu a dosponoval som na zavite cca 2cm a zabera uplne odspodu a v polovici mam paku na doraz 8)
To vypadá, že máme stejný lanka :lol:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“