18x9 -pasnou na passata?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

mam na passu 18\8,5.velikost 18 je ok ale sirka 8,5 na zadku jeste de ale vpredu ty kola lezou ven.....takze predek jsem rozsiroval o 2,5 cm na kazdy strane i kdyz tolik to teda nepotrebovalo, ale jak rikam na predku to lezlo ven......na seriovym podvozku sem s tim chvili jezdil, no a ted to mam snizeny....je to v poho.....jinak zhruba pred 10dnama sem videl passo na 20 a taky jezdi :wink:

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

jo snizeno o 4 cm.....muze se to snizit i vic ale pak uz zalezi na tom jak tuhej davas podvozek.....

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

a ET mam pocit 35 ale nejsem si jistej nemuzu ted na to mrknout sem pryc......

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Mam 8x18 origo Audi A6 s pneu 235/40 ZR18 a dřelo to o těhlici, ale už se to ten milimetr uhoblovalo a Je to v poho.. Užralo mi to taky kus podběhů, ale teď už to funguje báječně.. Auto mám snížený o 4cm. Zadní kola v pohodě

Uživatelský avatar
ffoccus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

Příspěvek od ffoccus »

ja mam na passatu 8x18 et35, mam to snizeny, akorat mam vytahnuty lemy a stejne to skrta, ale ramenum nic neprekazi

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Příspěvek od KamilGTTDI »

Jo jeste jsem zapomnel, predek ET 9,5 a zadek 10,5 palce

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Jinak na Passata dou v pohodě obout i kola 15Jx35 a pneumatiky 425/05 ZR35.. Pak to lítá i rychlejc, ale tacháč trošku ubírá. Ale neznatelně.. No a má to většinou i plnohodnoutnou rezervu, protože s tim malým kolečkem be se to vůbec nedotýkalo země, takže je lepší mít kombíka :-D

Uživatelský avatar
Abutbul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Abutbul »

KamilGTTDI píše:Jo jeste jsem zapomnel, predek ET 9,5 a zadek 10,5 palce
ET 9,5 ? asi myslis sirku disku 9,5 a 10,5 ne? jaky mas to ET na predku? to me zajima... potrebuju zjistit jestli mi vejde dopredu 9x18 ET 35... jediny problem co mze nastat je ze ten disk pujde do te tehlice, ale snad ne, snad se to tam vejde... proto se tady ptam jestli to tam uz nekdo ma na aute... je mi jasny ze s mensim ET to tam pujde, ale me konkretne zajima 9x18 ET 35... stejne tak jako zakladatele tehle diskuze...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Abutbul píše:
KamilGTTDI píše:Jo jeste jsem zapomnel, predek ET 9,5 a zadek 10,5 palce
ET 9,5 ? asi myslis sirku disku 9,5 a 10,5 ne? jaky mas to ET na predku? to me zajima... potrebuju zjistit jestli mi vejde dopredu 9x18 ET 35... jediny problem co mze nastat je ze ten disk pujde do te tehlice, ale snad ne, snad se to tam vejde... proto se tady ptam jestli to tam uz nekdo ma na aute... je mi jasny ze s mensim ET to tam pujde, ale me konkretne zajima 9x18 ET 35... stejne tak jako zakladatele tehle diskuze...
Copak ráfek do těhlice, ale pneu :-) Mně těhlice udělala z 235/40 ZR18 něco jako 232/40 ZR18 :-D Na ní bacha.. Je to strašněj žrout.... Já se bojim, že ET35 je moc.. Budeš myslim potřebovat nižší...

Uživatelský avatar
Abutbul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Abutbul »

Cyp_the_trestacz píše:
Abutbul píše: ET 9,5 ? asi myslis sirku disku 9,5 a 10,5 ne? jaky mas to ET na predku? to me zajima... potrebuju zjistit jestli mi vejde dopredu 9x18 ET 35... jediny problem co mze nastat je ze ten disk pujde do te tehlice, ale snad ne, snad se to tam vejde... proto se tady ptam jestli to tam uz nekdo ma na aute... je mi jasny ze s mensim ET to tam pujde, ale me konkretne zajima 9x18 ET 35... stejne tak jako zakladatele tehle diskuze...
Copak ráfek do těhlice, ale pneu :-) Mně těhlice udělala z 235/40 ZR18 něco jako 232/40 ZR18 :-D Na ní bacha.. Je to strašněj žrout.... Já se bojim, že ET35 je moc.. Budeš myslim potřebovat nižší...
Ja bych na to plesknul gumy 225/40/18 :) to je o neco nizsi pneu takze ta chytat nebude... ted jen ta tehlice versus 9x18 ET 35 ... :) zadny znamy na pneuservisu nema takovy disk ze bych to vyzkousel, takze to asi stejne rovnou obednam :)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Abutbul píše:
Cyp_the_trestacz píše: Copak ráfek do těhlice, ale pneu :-) Mně těhlice udělala z 235/40 ZR18 něco jako 232/40 ZR18 :-D Na ní bacha.. Je to strašněj žrout.... Já se bojim, že ET35 je moc.. Budeš myslim potřebovat nižší...
Ja bych na to plesknul gumy 225/40/18 :) to je o neco nizsi pneu takze ta chytat nebude... ted jen ta tehlice versus 9x18 ET 35 ... :) zadny znamy na pneuservisu nema takovy disk ze bych to vyzkousel, takze to asi stejne rovnou obednam :)
Disk Ti škrtat nebude... Ale s tou gumou stejně nevim :-(

Uživatelský avatar
Abutbul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Abutbul »

nevis ve smyslu ze 225/40/18 je uzka guma na 9 disk? to urcite ano, bude to trochu "Acko" :) ale vejit se tam kazdopadne musi o tom zadna... mel sem tam 235/35/19 na disku 8,5x19 ET 35 a v poho...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Abutbul píše:nevis ve smyslu ze 225/40/18 je uzka guma na 9 disk? to urcite ano, bude to trochu "Acko" :) ale vejit se tam kazdopadne musi o tom zadna... mel sem tam 235/35/19 na disku 8,5x19 ET 35 a v poho...
Já to chápu, ale ta guma sice bude užší (nahoře), ale jenom o cenťák a zase ten širokej ráfek udělá svý. Mně se u 235 uhoblova kousíček gumy, ale v serpentinách pak víc jak 1cm. I když na 9" ráfku se Ti to asi moc vychylovat nebude. Problém je, že nevim, kam se posunuje širší ráfek oproti užšímu.. Mám-li nějaký kolo s ET aby to kolo bylo přesně uprostřed mezi těhlicí a lemem blatníku o šířce třebáá 6". Pak na to auto místo toho obuju uplně stený, ale 8".. Kam se ta šířka poděje? 2" blíž k těhlici a vůči blatníku O.K., nebo 1" k těhlici a 1" k blatníku? Nebo zůstane u těhlice O.K. a 2" vyleze z blatníku?

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Příspěvek od KamilGTTDI »

Abutbul píše:
KamilGTTDI píše:Jo jeste jsem zapomnel, predek ET 9,5 a zadek 10,5 palce
ET 9,5 ? asi myslis sirku disku 9,5 a 10,5 ne? jaky mas to ET na predku? to me zajima... potrebuju zjistit jestli mi vejde dopredu 9x18 ET 35... jediny problem co mze nastat je ze ten disk pujde do te tehlice, ale snad ne, snad se to tam vejde... proto se tady ptam jestli to tam uz nekdo ma na aute... je mi jasny ze s mensim ET to tam pujde, ale me konkretne zajima 9x18 ET 35... stejne tak jako zakladatele tehle diskuze...
Sorry jsem to poplet, ET 35, gumy mam zaroven s lemy, akorat zadek asi 2cm pres ale jsou na tom jeste uzky gumy, tak to dela takovou strisku.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

KamilGTTDI píše:
Abutbul píše: ET 9,5 ? asi myslis sirku disku 9,5 a 10,5 ne? jaky mas to ET na predku? to me zajima... potrebuju zjistit jestli mi vejde dopredu 9x18 ET 35... jediny problem co mze nastat je ze ten disk pujde do te tehlice, ale snad ne, snad se to tam vejde... proto se tady ptam jestli to tam uz nekdo ma na aute... je mi jasny ze s mensim ET to tam pujde, ale me konkretne zajima 9x18 ET 35... stejne tak jako zakladatele tehle diskuze...
Sorry jsem to poplet, ET 35, gumy mam zaroven s lemy, akorat zadek asi 2cm pres ale jsou na tom jeste uzky gumy, tak to dela takovou strisku.
Ten tvůj pašík je tady na fóru jeden z mých favoritů... Fakt pekelnej... :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“