stabilizator

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
peterkubinec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.07.2013 19:04

stabilizator

Příspěvek od peterkubinec »

zdravim.rad by som keby mi niekto dal odpověď na moju otázku,ci je tazke vymenit si svojpomocne tyc stabylizatoru na VW Passat Variant 2006.jedine co me trocha matie ,je gulovy cap ci srub na ktory je vrchna část tyce nasunuta.tak ak někdo vi co a jak,tak mi prosim poradte.Dakujem.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: stabilizator

Příspěvek od wrot »

peterkubinec píše:zdravim.rad by som keby mi niekto dal odpověď na moju otázku,ci je tazke vymenit si svojpomocne tyc stabylizatoru na VW Passat Variant 2006.jedine co me trocha matie ,je gulovy cap ci srub na ktory je vrchna část tyce nasunuta.tak ak někdo vi co a jak,tak mi prosim poradte.Dakujem.
ahoj nic to není pokud máš obavy z té gumy tak ta je tam pouze nasazena je jak to popsat rozřízlá tak jen převlečeš (kovovou sponu odšrobovat pak nasadit gumu a usadit) no a u ramene jsou stab tyčky tak pokud budeš měnit i toto tak dva šrouby a jen výměna kus za kus jen dát ve směru jak má být ,dá se říci že tohle je jedna z těch snadných věcí,držím palce

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: stabilizator

Příspěvek od M@ty »

Mam takovej blbej pocit, ze dotaz je na Passata 3C - kdyz je to r.v. 2006. Je to ve spatne sekci. MacPharson naprava na Oktach2 , GV , A3 , Leonech ma prakticky stejne uchyceni predniho stabilizatoru jen tycky jsou s kul. cepy narozdil od nasich gum. luzek.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: stabilizator

Příspěvek od wrot »

M@ty píše:Mam takovej blbej pocit, ze dotaz je na Passata 3C - kdyz je to r.v. 2006. Je to ve spatne sekci. MacPharson naprava na Oktach2 , GV , A3 , Leonech ma prakticky stejne uchyceni predniho stabilizatoru jen tycky jsou s kul. cepy narozdil od nasich gum. luzek.
no vidiš to mně vubec nenapadlo že zabloudí s CC sem :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“