Silentbloky motoru 2.8 zvedání motoru

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: Silentbloky motoru 2.8 zvedání motoru

Příspěvek od mastibruch »

A trhne ti to s autem když stojíš na místě a přeřadíš? Nebo to cuká, při jízdě když najednou přidáš plyn?
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Silentbloky motoru 2.8 zvedání motoru

Příspěvek od kipo »

Keď stojím a zaradím D alebo R a prevodovka zaberie tak mi to skubne a tak isto to skubne počas jazdy, keď idem bez plinu a pridám, tak cítim že pri zábere to skubne. Ty si to už vyriešil??
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Silentbloky motoru 2.8 zvedání motoru

Příspěvek od Jacques. »

Tak co kluci,vyřešil to někdo ? To co popisuje mastibruch jsem si myslel,že je normální. Asi není. Ale auto mi začalo dělat i to,co popisuje KIPO. A to,že když jedu bez plynu a přidám,tak to cukne. Jako by vůle v kolech... Ale dělá mi to jen na teplém autě,po dlouhé cestě.
Nějaké napady ? Já doufal,že to jsou ty silembloky,ale koukám,že to nemusí tak být :(
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Silentbloky motoru 2.8 zvedání motoru

Příspěvek od xerxes »

mastibruch píše:Janě no... NO já právě zkoušel točit u toho zadního diferáku a dělalo to jakoby takové cvakání. No žádný zvuk nebo hluk neslyším. A torsenem to určitě taky nebude protože když jsem v něm nedávno nechal měnit olej tak vytekl uplně krásně čirý a ten chlap co to dělal říkal že ty torseny jsou nesmrtelná záležitost.
mastibruch kukni na silenbloky převodovky tak je na oko ale nepoznáš budeš je muset vyndat

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“