Passat ramena

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Planx.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.06.2014 17:11

Passat ramena

Příspěvek od Planx.P »

Zdravím všechny, omlouvám se, že vkládám příspěvěk, na který byl určitě dříve odpovězen. Mám ale problém s průměrem čepu u sady ramen na VW Passat B5, r.v.2000, VIN : WVWZZZ3BYP366XXX. Průměr by měl mít i podle těhlice, ale polovina auto mi jinak nevychází. Tudíž se ptám, jaký průměr by měl na autě být? Velice děkuji všem.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Passat ramena

Příspěvek od trhac »

Nejlepší bude to asi změřit.A jestli budeš shánět ramena tak tady na bazaru borec prodává za 9 origo ramena s čepem o průměru 21.Myslím že ten bys tam měl mít i ty

Planx.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.06.2014 17:11

Re: Passat ramena

Příspěvek od Planx.P »

Měřit bych je mohl až po demontáži, ale potřebuju v tu dobu už mít připravená nová ramena na montáž :-) potřebuju jezdit, nemůžu pořád jen stát a čekat na díly :-)

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: Passat ramena

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Ahoj, tak pokud na tom někdo dřív neměnil těhlice za novější typ (což je nepravděpodobné, taky by pak musel dát jiné ramena kvůli čepu), tak budeš mít určitě průměr toho čepu 21 mm. Dokonce i já mám 21 mm na Passatu B5.5 z konce roku 2001.
S pozdravem ><((('>

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Passat ramena

Příspěvek od trhac »

Napiš meggymu vinkotvýho auta a určitě ti poradí.já mám od něj lmi a spokojenost.mám r.v. 2001 a mám průměr čepu taky 21

Planx.P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.06.2014 17:11

Re: Passat ramena

Příspěvek od Planx.P »

Děkuju moc za radu :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“