Homokineticky kloub,rozmery

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
dar3cek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 04.09.2011 22:27

Homokineticky kloub,rozmery

Příspěvek od dar3cek »

Ahoj,posledni dobou mam desne nestabilni auto... napravu mam komplet delanou... originalnima dilama (12tis) a stejne se semnou pere porad rizeni... nedokazu ject vubec rovne .... pri akceleraci slysim divny vibrovani jakoby od napravy a v zatackach znacne neprijemny cvaknuti... jako kdyby popojela poloosa .... hledal jsem reseni a prisel na to ze homokinetaky jsou uplne po smrti... na obou protrzena manzeta... vsechna vazelina pryc... vule jak blazen... takze ty priznaky budou zrejme timhle problemem zejo? ... na netu je hodne homokinetaku zalevno i drahe... ale bojim se neco koupit abych nekoupil spatne .... muzete mi nekdo najit nejaky rozmery a udaje jaky mam homokinetak koupit a hledat? Mam B5.5 1.9tdi 96kw 6rychlost i manualni prevodovku RV 2001 :-) omlouvam se ze se asi tak hloupe ptam ale radeji si zjistim vse co pujde nez zase koupim neco spatne :D dekuju moc za jakoukoliv odezvu

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Homokineticky kloub,rozmery

Příspěvek od M@ty »

Měl bys mít tento : 8D0498099E (EX) , 8D0498099D (DX). Osobně jsem třeba pro Spidan SD 22763 :
http://www.cc-autodily.cz/kloub-poloosy-vnejsi-7 ,
http://www.autodilycz.cz/zbozi/homokine ... da/197566/
Přílohy
Homokloub.jpg
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

dar3cek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 04.09.2011 22:27

Re: Homokineticky kloub,rozmery

Příspěvek od dar3cek »

Super děkuju moc! :) jeste se ale zeptám :) označení poloos na autě mám (pravá) 8DO 407 272 EL a (levá) 8DO 407 271 EL a sehnal jsem si dobré jeté s označením 8DO 407 272 EF a 8DO 407 271 EF jde mi konkretne o rozdil v poslednich dvou cislech nevim co to znamená a bojím se aby poloosa seděla ( mám hotové i vnitří klouby atak jsem koupil jetou poloosu ze stejne motorizace a prevodovky s dobrejma vnitrima kloubama ) jen me mate to znaceni na konci nikde jsem to nenasel..víte někdo poradíte?? chci to vymenit a ne rozebrat a ejhle :( :) děkuju moc!

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Homokineticky kloub,rozmery

Příspěvek od M@ty »

Tak to ti neporadím. Já našel v Etce že obě jsou od 2003 do 2005. Ale rozdíl nepoznám. Jedině je fyzicky porovnat (počet zubů drážkování, délka, průměr).

Osobně bych stejně radši koupil vnitřní klouby nové (i za ty "těžký" prachy) a poloosy nechal původní.
Přílohy
Poloosa Etka.jpg
Poloosa Etka1.jpg
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Debru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 26.11.2011 12:12
Bydliště: Zlín

Re: Homokineticky kloub,rozmery

Příspěvek od Debru »

Dobrý den, chci se zeptat jaké máte zkušenosti ze stránkou http://www.autorozvody.cz" onclick="window.open(this.href);return false;? Našel jsem na ně odkaz zde na stránkách a nějak tomu furt nevěřím. Už mi z tama přišlo ložisko a vypada ok, ještě teda není na autě ale krabička ložisko všechno origo jak má být. Chci z tama obědnávat těsnění, rozvody a homokineťáky na 2,8 v6 a chci si ještě jednou ověřit že prodávají to co inzerují.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“