Při brzdění klepe.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...
Uživatelský avatar
mimragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 10.08.2014 20:43
Bydliště: Olomouc

Re: Při brzdění klepe.

Příspěvek od mimragon »

mimragon píše:
M@ty píše:Máš tam ty pružiny?
Jo jsou tam.
Tak jsem vyměnil vodící čepy, srovnal desky. Stejně klepe. Nemůže to dělat zadek když to nemlátí do volantu? Tenhle týden to zkusím vzít na stk ať se na to mrknou... Tipuju dolní ramena.
VW Golf mk4 1.9tdi 81kw @ xxkw, A6 1.8T 132kw @ xxxkw

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Při brzdění klepe.

Příspěvek od M@ty »

U zadnich jsi meril hazivost? Muzou byt i v jednom miste „slabsi”. Stava se to treba kdyz auto dlouho stoji a kotouc v miste desticek „vyrezne”. Jinak to klepani muze byt i vule v naprave.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

jklus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 17.09.2013 23:13

Re: Při brzdění klepe.

Příspěvek od jklus »

čus chlapi taky mi včera začal pašík klepat na pravé straně tak jsem tedka sundal pravé přední kolo a díval se co by to mohlo být a když jsem chytl horní rameno to blíž k předku auta tak sním šlo lehce pohybovat muže to být tohle na druhé straně je to trvdé jako prase nejde stím hnout díky za odpovědi..

Uživatelský avatar
mimragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 10.08.2014 20:43
Bydliště: Olomouc

Re: Při brzdění klepe.

Příspěvek od mimragon »

jklus píše:čus chlapi taky mi včera začal pašík klepat na pravé straně tak jsem tedka sundal pravé přední kolo a díval se co by to mohlo být a když jsem chytl horní rameno to blíž k předku auta tak sním šlo lehce pohybovat muže to být tohle na druhé straně je to trvdé jako prase nejde stím hnout díky za odpovědi..
Záleží čemu říkáš lehce pohybovat... Když jsem vyměnil horní ramena, tak za měsíc jsem měnil spodek. Klepalo to jen na nerovnostech a při brždění.
VW Golf mk4 1.9tdi 81kw @ xxkw, A6 1.8T 132kw @ xxxkw

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Při brzdění klepe.

Příspěvek od M@ty »

Může to být jedno s druhým. Ale vůle v čepu horního ramene už musí být pořádná aby si s tím pohnul když to není vyčepované. Dal bych si dohromady nápravu ať už výměnou celé sady nebo jen špatných ramen (pokud ty ostatní budou v perfektním stavu) a změřil házivost kotoučů číselníkovým úchylkoměrem (hodinkami).
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“