Passat s ESP má EDS?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Passat s ESP má EDS?

Příspěvek od majkl1 »

Mě bylo totiž pořád divné, že nic neslyším (pumpu) a přitom ve sněhu vždy za mnou v závěji zůstanou dvě vyhrabané rýhy - a to i když každá strana měla hodně rozdílnou adhezi :lol:
Ale musím se smát. Včera před Albertem se na ledu s velkými problémy rozjížděly kriply všeho druhu - na rovině. Já jak geroj zacouval vedle na dost sešikmenou zavátou plochu - s přívěsem na dva koně, čumákem do kopca. Pustil spojku, na zlomek vteřiny ucítil, jak se jedno zadní kolo prohráblo a už jsem bez dalšího proklouznutí mastil do kopca :drinks:
Kdepak, kdo jednou zkusil čtyřkolku, již nikdy s kryplem nezažije tu nesnesitelnou lehkost bytí :pleasantry:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

danny6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 26.08.2009 18:44

Re: Passat s ESP má EDS?

Příspěvek od danny6 »

ja delal zkousku akcnich clenu ze eds pracuje ale v realu jsem to zatim nijak nepoznal:) je fakt ze na horach jsem vyjel uplne vse nemel jsem jediny problem:)

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Příspěvek od Jacques. »

Ja to také viděl v reálu. Zahrada plná bahna, já to do svahu hnal. Staré gumy a autu se točili po chvíli všechna kola. Otevřeným oknem bylo slyšet jak popiskavaji brzy a točí se všechna kola. Funguje skvěle, ale na starých - pozor, NE sjetych, jsem byl stejně mrazák :-D

~Tapatalk ~
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“