Problem s ABS/ESP

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
kupec18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 04.12.2009 22:05

Re: Problem s ABS/ESP

Příspěvek od kupec18 »

xerxes píše:budeš mít špatně osazene trubky na čerpadlu,někde ses musel seknout
No to nevim, na trubky jsem ani nešahl poslednich 200tkm :lol:

Uživatelský avatar
kupec18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 04.12.2009 22:05

Re: Problem s ABS/ESP

Příspěvek od kupec18 »

Byl jsem to zkusit s vagem projet, bohužel mi to nad 20km/h odpoji jednotku takže nevidím blok hodnot.

Do cca 7km/h je velka odchylka mezi předními a zadními koly, zadek ukazuje 6 km/h a předek 1km/h. Od těch 7km/h do cca 20 to sedi, pak se to odpojí.

Je to zanedbatelne nebo kamen urazu?. čidla jsou tam tuším venom, obě přední se měnily asi před 4 roky.

gabikuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.11.2009 18:27

Re: Problem s ABS/ESP

Příspěvek od gabikuk »

Zdravím Vás já mám problém s abs ten že diagnostika ukazuje ľavý predný snímač abs.Snímač vymenený a ukazuje to stále na diagnostike ľavý predný snímač skrat na plus.Vypíše to chybu pri rýchlosti medzi 80-120 km/h/závada na abs v strede medzi budíkmi ale kontrolky abs nesvietia.Je to passat 85 kw,1,9Tdi,...2000.Krúžok na homoklbe prečistený,snímač čo ukazoval vag že je zlý som dal na pravú stranu a vag ukazuje stále len ľavú prednú stranu kde je nový,Abs samozrejme nefunguje.Premeriaval som odpor na všetkých ukazuje 1,25 ohmov.čo s tým môže byť?Ďakujem

Uživatelský avatar
mimragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 10.08.2014 20:43
Bydliště: Olomouc

Re: Problem s ABS/ESP

Příspěvek od mimragon »

gabikuk píše:Zdravím Vás já mám problém s abs ten že diagnostika ukazuje ľavý predný snímač abs.Snímač vymenený a ukazuje to stále na diagnostike ľavý predný snímač skrat na plus.Vypíše to chybu pri rýchlosti medzi 80-120 km/h/závada na abs v strede medzi budíkmi ale kontrolky abs nesvietia.Je to passat 85 kw,1,9Tdi,...2000.Krúžok na homoklbe prečistený,snímač čo ukazoval vag že je zlý som dal na pravú stranu a vag ukazuje stále len ľavú prednú stranu kde je nový,Abs samozrejme nefunguje.Premeriaval som odpor na všetkých ukazuje 1,25 ohmov.čo s tým môže byť?Ďakujem
Když je čidlo i kabel ok, bude chyba dál. Tedy ABS jednotka, většinou kontakty k.o..
VW Golf mk4 1.9tdi 81kw @ xxkw, A6 1.8T 132kw @ xxxkw

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“