Uložení zadní nápravy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pavlos86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 25.06.2014 20:16

Uložení zadní nápravy

Příspěvek od pavlos86 »

Ahoj mám passat variant 1.9tdi 96kw r.v.2002. A chtěl bych se jen zeptat konkrétně na uložení zadní nápravy, jestli může když je už KO dělat skřípavé aji takový cvakaní až klepavý zvuky jen když se zatáčí pod plynem? Na rovince na hrbech je klid jen při zatáčení. Díky za odpověď

Uživatelský avatar
czaky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.05.2012 12:10
Bydliště: Kóósek od Brna

Příspěvek od czaky »

Nevim jestli je na 5.5 stejne ulozeni , ja ma b5 sedan , a tyhle zvuky mi to delalo i to klepani ale nejhorsi bylo skripani . Ja sem mel uz uplne semletej silent v tom ulozeni a delalo mi to postupem casu uz porad ,po vymene vse v pohode.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
passat 1.9 TDi ,81kW,AFN,+chip ,kat off,EGR off r.v. 98

pavlos86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 25.06.2014 20:16

Re:

Příspěvek od pavlos86 »

czaky píše:Nevim jestli je na 5.5 stejne ulozeni , ja ma b5 sedan , a tyhle zvuky mi to delalo i to klepani ale nejhorsi bylo skripani . Ja sem mel uz uplne semletej silent v tom ulozeni a delalo mi to postupem casu uz porad ,po vymene vse v pohode.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
U mě se to taky úplně zhoršilo, už se to nedá poslouchat právě...tak jsem se jen ujišťoval

Uživatelský avatar
czaky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 21.05.2012 12:10
Bydliště: Kóósek od Brna

Příspěvek od czaky »

To vrzani bylo nejhorsi myslel jsem ,ze mi z toho praskne hlava. Bylo to hodne slyset v aute , vubec me nenapadlo lehnout pod auto a mrknout na podvozek. Od jara az do podzimu sem promazaval tesneni dveri , rozdelaval dvere jestli nekde neco neupadlo , zkousel jestli to nedelaj brzdy nebo tlumice atd. atd. :). Pak jsem mrkl pod auto a problem byl nalezen....

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
passat 1.9 TDi ,81kW,AFN,+chip ,kat off,EGR off r.v. 98

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“