brunox + body 950

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
vlkoš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 06.11.2015 07:42

brunox + body 950

Příspěvek od vlkoš »

Ahoj,
tačíná mi trochu prolízat rez na podběhu, říkal sem si že to ošetřím dřív než bude uplně pozdě, i když není uplně teplo, ale je sucho (mám auto venku, není garáž).
mám v plánu sundat kolo, vnitřní krycí plast, osmirkovat rez, natřít Brunoxem a ted doraz, jesi ten brunox, můžu třeba po hodině po natření nastříkat kaučukovým body 950? Jestli se to vůbec spojí (nebude loupat) a jesi to může být na ne uplně suchý Brunox? A mám to pak ještě přelakovat ten Body950? nebo už toto stačí? Jsem v tomhle ošetřování rzi dost amatér. díky
Honza
Passat B5.5 1,9Tdi 74kW
270tis km

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: brunox + body 950

Příspěvek od M@ty »

Já to mechanicky očistím, natřu odrezovačem a pak Tlumexem. Ale v této zimě ten odrezovač schne pomalu.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: brunox + body 950

Příspěvek od Diablo_666 »

Ten brunox nechat určitě zaschnout,dával sem ho pod tmel na blatníku,nebyl uplně suchý a všechno šlo do kytek,celej tmel popraskal,ale možná bude dobrý když dáš brunox,pak to šplíchneš nějakým základem nejlépe akryl a pak bych dal gumoš.Stejně bych si koupil něco na bázi umělých pryskyřic nějaký USBčko,je odolné proti benzínu a rozpouštědlům,třeba tenhle http://www.lakyrmat.cz/www-lakyrmat-cz/ ... 7-1l-cerny" onclick="window.open(this.href);return false;.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“