Zimáky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Zimáky

Příspěvek od svatep »

Čus. Ze své zkušenosti bych rovněž byl pro Klebr. Měl jsem je na předchozím pašákovi předohrabu a byly to super gumy. Při výjezdu k hotelu na horách jsem pod kopcem skepticky koukl nahoru k hotelu s tím, že se tam nedostanu. Opak byl pravdou. Sice jsem v půli kopce přes ručku a zpátečku musel otočit auto čumák em dolů, protože kufr byl plný věci až ke stropu a předobrab se nemohl opřít, ale po otočení čumákem z kopce jsem ho tam dostal. Tvrdý zmrzlý sníh a Klebry se do něj zakusovaly opravdu statečně. A vydržely pár sezón, protože moc neubývaly.
Teď ani z hlavy nedám co mám na motionu, ale mizí rychle, vydrží ještě tuto sezonu a další budou opět Klebry.

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Zimáky

Příspěvek od kipo »

Ja som mal asi 3 sezóny Matador Nordica,205/55r16 , prvú zimu celkom ok, ale potom už dosť rýchlo strácali účinnosť, neviem čím to bolo,asi rýchlo stvrdli. Ročne najazdím na passate málo, okolo 5-6 tisic, z toho v zime možno 2 tisic, takže po prvej zime boli ako nové. Ale za ten rok čo boli v garáži, neviem čo sa im stalo, pred uskladnením vždy pneu umyjem a nastriekam tou sračkou na očetrenie, a sú v chlade a tme. Bolo mi ich lúto vymeniť, ale po tretej zime som ich vymeni za Continentál TS 850, teraz ich mám tretiu zima, a stále sú výborné, na Orave nám tu nasneží dosť, takže ich mám kde skúšať, zatial nesklamali. Brat má zasa Nokiany WR d4, a tiež si ich pochvaluje. Kdo nechce moc investovať, mohol by skúsiť Apolla Alnac G4, skúšal som ich v rozmere 195/65r15 a prekvapili ma.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“