čím nabarvit brzdy ?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

čím nabarvit brzdy ?

Příspěvek od Alda »

Chtěl jsem se zeptat, čím se barví brzdy pod kolama, aby to vypadalo efektne. Asi na to je nejaka specialka kvuli teplote ne ? Co pouzivate a kde a za kolik se to da sehnat ? Dík Alda

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

Ja jsem na starym peugeotkoj natiral třmeny na predku a buben na zadku hammaraidem na plot a svaty mel jsem to tam 2 roky a kdyz jsem ho letos prodaval tak ta barva jeste byla jak pribita ona se tou teplotou jeste k tomu pekne pripekla tudis parada a ani sul nic to neznicilo fakt muzu vrele doporucit a mala pleska stoji do sto korun samozdrejme ze prodavaji v obchodech barvu primo na tremny s vysokou tepelnou vodivosti ale stoji to kolem litra !!! A barva bomba daval jsem cervenou.

Ted chci davat taky na pasika ale nevim jesti dam zas cervenou nebo stribrnou helpnete na cernyho pasika asi cervena co :?: :wink: 8)

jinak bubem hreje vic jak trmeny

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

no ja mam tmave modreho a chci jednoznacne cervenou. Nevim, ale nejak mi to tam pasuje nejvic. Takze antirezin by mel taky fungovat. Jinak ja na pasatu bubny nemam. Alda

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

Alda píše:no ja mam tmave modreho a chci jednoznacne cervenou. Nevim, ale nejak mi to tam pasuje nejvic. Takze antirezin by mel taky fungovat. Jinak ja na pasatu bubny nemam. Alda

antiretin by melo byt stejne zkusenosti nemam ale myslim ze i to je vyzkouseno.

ty bubny sem psal jen kvuli teplote :lol: :lol: :wink:

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Příspěvek od 4motion »

Ahoj, já myslím, že k tmavýmu autu se fakt asi nejvíc hodí červená. Existuje spray přímo na segmenty, přijde mi to jednodušší než se trápit se štětečkem... :wink:

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

jaka barva se hodi ke stribrnymu autu?
Obrázek

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

bbob píše:Ja jsem na starym peugeotkoj natiral třmeny na predku a buben na zadku hammaraidem na plot a svaty mel jsem to tam 2 roky a kdyz jsem ho letos prodaval tak ta barva jeste byla jak pribita ona se tou teplotou jeste k tomu pekne pripekla tudis parada a ani sul nic to neznicilo fakt muzu vrele doporucit a mala pleska stoji do sto korun samozdrejme ze prodavaji v obchodech barvu primo na tremny s vysokou tepelnou vodivosti ale stoji to kolem litra !!! A barva bomba daval jsem cervenou.

Ted chci davat taky na pasika ale nevim jesti dam zas cervenou nebo stribrnou helpnete na cernyho pasika asi cervena co :?: :wink: 8)

jinak bubem hreje vic jak trmeny
Taky jsem použil hammaraid a teď na jiný auto to dám taky -zítra na to jdu

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

aaaaa (Mira) píše:jaka barva se hodi ke stribrnymu autu?
růžová :nail:
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

Karfik píše:
aaaaa (Mira) píše:jaka barva se hodi ke stribrnymu autu?
růžová :nail:
Nezklamal :lol: :lol:
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
aaaaa (Mira)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Drnholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aaaaa (Mira) »

Karfik píše:
aaaaa (Mira) píše:jaka barva se hodi ke stribrnymu autu?
růžová :nail:
a co filajová?
Obrázek

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

já používal MOTIP sprej, není špatný vydrží, ale příště už bych se na to vykašlal, musíš to furt čistit a je s tím jebačka :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

4motion píše:Ahoj, já myslím, že k tmavýmu autu se fakt asi nejvíc hodí červená. Existuje spray přímo na segmenty, přijde mi to jednodušší než se trápit se štětečkem... :wink:
na spray bych se vykašlal, pokud nemáš třmeny přímo sundaný a hoooodně dobře očištěný, tak výsledek bude na houby :wink: :roll: kup hamerite jak lidi píšou, štěteček, trošku obruš a nanes pár vrstev :wink: měl jsem brzdy dělaný sprayem a hrůza, strávil jsem na tom celej víkend a do půl roku v pytly :roll: teď to mam normálně hameritem a maximální spokojenost :wink: a navíc za ty spraye zaplatíš hrozný prachy, hamerite koupíš všude za pár kaček :wink:

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

Tak jsem to dnes taky konečně natřel hammaraidem,dvakrát a snad dobrý.U B4 jsem to měl přes 4.roky.Samosebou červený :wink:

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

kokyn píše:
4motion píše:Ahoj, já myslím, že k tmavýmu autu se fakt asi nejvíc hodí červená. Existuje spray přímo na segmenty, přijde mi to jednodušší než se trápit se štětečkem... :wink:
na spray bych se vykašlal, pokud nemáš třmeny přímo sundaný a hoooodně dobře očištěný, tak výsledek bude na houby :wink: :roll: kup hamerite jak lidi píšou, štěteček, trošku obruš a nanes pár vrstev :wink: měl jsem brzdy dělaný sprayem a hrůza, strávil jsem na tom celej víkend a do půl roku v pytly :roll: teď to mam normálně hameritem a maximální spokojenost :wink: a navíc za ty spraye zaplatíš hrozný prachy, hamerite koupíš všude za pár kaček :wink:
tak jsi to neudělal pořádně :roll: :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“