Pneumatiky - jaké jezdíte vy?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
milda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 564
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda »

Rony píše:Letos jsem se rozhodl experimentovat a koupil čínské 205/55/16 LingLong za 1.250,- Kč. Mají takový ten rychlostní Véčkový vzorek. Najezdím cca. 15-20 tis. km ročně.

Říkal jsem si že když budou špatný je to jen 5000 Kč a zkušenost. Na čínském webu jsem si našel že je to největší výrobce pneumatik v Číně, vyrábí pneumatiky i pro letadla. K téhle pneumatice byla PDF 4 stránková technická specifikace (to neměly ani Barumy). Podíval jsem se své staré Dunlopy a ty byly taky vyrobené v Číně.

Zkušenost cca. po 2000 km, gumy jsou super, nijak nehučí ani při 200km/hod., v dešti až neuvěřitelně sedí (i když to je spíše tím Syncrem).¨

Přeci jen nová guma je nová guma a 8 mm vzorek + záruka.
KDE JSI JE KOUPIL?DÍK ZA RADU,MILDA ZLÍN

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

milda píše:
Rony píše:Letos jsem se rozhodl experimentovat a koupil čínské 205/55/16 LingLong za 1.250,- Kč. Mají takový ten rychlostní Véčkový vzorek. Najezdím cca. 15-20 tis. km ročně.

Říkal jsem si že když budou špatný je to jen 5000 Kč a zkušenost. Na čínském webu jsem si našel že je to největší výrobce pneumatik v Číně, vyrábí pneumatiky i pro letadla. K téhle pneumatice byla PDF 4 stránková technická specifikace (to neměly ani Barumy). Podíval jsem se své staré Dunlopy a ty byly taky vyrobené v Číně.

Zkušenost cca. po 2000 km, gumy jsou super, nijak nehučí ani při 200km/hod., v dešti až neuvěřitelně sedí (i když to je spíše tím Syncrem).¨

Přeci jen nová guma je nová guma a 8 mm vzorek + záruka.
KDE JSI JE KOUPIL?DÍK ZA RADU,MILDA ZLÍN
mrkni na http://www.pneushop.cz" target="_blank - maj je tam taky a třeba v mym rozměru - 17" 225/45 jsou kolem dvou tisíc.

Uživatelský avatar
MaxC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NB

Příspěvek od MaxC »

Continental SportContactII 225/45/17, v současné době mají 4mm a na vodě už se s nima nedá jezdit, aquaplaning i v 90km/h.

šimek: ty Michelin Pilot Premacy v rozměru 205/45/16, jsem měl na Fabii RS a na mokru to byla pohroma.

Jinak dobrou zkušennost jsem udělal s Dunlop SP9000 co jsem si koupil na Fabii po sjetí těch Michelinů, bohužel dlouho jsem se na nic nesvezl.
Chcešli se válet každej druhej víkend pod autem - kup si Passata

Passat - nejhorší auto jaké jsem kdy měl.

Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Příspěvek od martinvr6 »

Dunlop SP9000
215/35/16
maximalni spokojenost

Fulda carat extremo
195/45/15
taky parada sedi jak pribite
coming soon...
Obrázek

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

MaxC píše:Continental SportContactII 225/45/17, v současné době mají 4mm a na vodě už se s nima nedá jezdit, aquaplaning i v 90km/h.

šimek: ty Michelin Pilot Premacy v rozměru 205/45/16, jsem měl na Fabii RS a na mokru to byla pohroma.

Jinak dobrou zkušennost jsem udělal s Dunlop SP9000 co jsem si koupil na Fabii po sjetí těch Michelinů, bohužel dlouho jsem se na nic nesvezl.
bohužel nemůžu než souhlasit :? A to je dávaj na nový RS octávie, viděl sem je i snad na Porsche - a jsou uplně k hovnu - už jednou mě pěkně stáhli pr**l na dálnici, když hodně pršelo a najednou se mi v mírní zatáčce auto začalo hejbat ze strany na stranu - blbej pocit :evil:

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

MaxC píše:Continental SportContactII 225/45/17, v současné době mají 4mm a na vodě už se s nima nedá jezdit, aquaplaning i v 90km/h.

šimek: ty Michelin Pilot Premacy v rozměru 205/45/16, jsem měl na Fabii RS a na mokru to byla pohroma.

Jinak dobrou zkušennost jsem udělal s Dunlop SP9000 co jsem si koupil na Fabii po sjetí těch Michelinů, bohužel dlouho jsem se na nic nesvezl.
bohužel nemůžu než souhlasit :? A to je dávaj na nový RS octávie, na Mondeo ST220 a viděl sem je i snad na Porsche - a jsou uplně k hovnu - už jednou mě pěkně stáhli pr**l na dálnici, když hodně pršelo a najednou se mi v mírní zatáčce auto začalo hejbat ze strany na stranu - blbej pocit :evil:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

Za par dni objednavam :

Nokian Z XL

rozměry: 215/45 R17
rychlost: W (270 kmh-1)
nosnost: 91 (610 kg)

Obrázek

tak poreferuju

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

David píše:
MaxC píše:Continental SportContactII 225/45/17, v současné době mají 4mm a na vodě už se s nima nedá jezdit, aquaplaning i v 90km/h.

šimek: ty Michelin Pilot Premacy v rozměru 205/45/16, jsem měl na Fabii RS a na mokru to byla pohroma.

Jinak dobrou zkušennost jsem udělal s Dunlop SP9000 co jsem si koupil na Fabii po sjetí těch Michelinů, bohužel dlouho jsem se na nic nesvezl.
bohužel nemůžu než souhlasit :? A to je dávaj na nový RS octávie, viděl sem je i snad na Porsche - a jsou uplně k hovnu - už jednou mě pěkně stáhli pr**l na dálnici, když hodně pršelo a najednou se mi v mírní zatáčce auto začalo hejbat ze strany na stranu - blbej pocit :evil:
mám Continental SportContactII 225/45/17 a nevím,co je Aquaplaning,vzorek cca.5 mm.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:
David píše: bohužel nemůžu než souhlasit :? A to je dávaj na nový RS octávie, viděl sem je i snad na Porsche - a jsou uplně k hovnu - už jednou mě pěkně stáhli pr**l na dálnici, když hodně pršelo a najednou se mi v mírní zatáčce auto začalo hejbat ze strany na stranu - blbej pocit :evil:
mám Continental SportContactII 225/45/17 a nevím,co je Aquaplaning,vzorek cca.5 mm.
Jezdi podle předpisu a nemusiš se starat co to je Aquaplaning. :twisted:
Jinak to znamená toto :gy: ztráta řiditelnosti vozidla ... mokré silnici, plavání vozidla, smyk. :P :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše: mám Continental SportContactII 225/45/17 a nevím,co je Aquaplaning,vzorek cca.5 mm.
Jezdi podle předpisu a nemusiš se starat co to je Aquaplaning. :twisted:
Jinak to znamená toto :gy: ztráta řiditelnosti vozidla ... mokré silnici, plavání vozidla, smyk. :P :lol:
já vím,co je to aquaplaning,myslel jsem to tak,že jsou dost dobré a zvládají to :ura1: :mrgreen: :tooth: :gy: :gy: :gy:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:
Paskal píše: Jezdi podle předpisu a nemusiš se starat co to je Aquaplaning. :twisted:
Jinak to znamená toto :gy: ztráta řiditelnosti vozidla ... mokré silnici, plavání vozidla, smyk. :P :lol:
já vím,co je to aquaplaning,myslel jsem to tak,že jsou dost dobré a zvládají to :ura1: :mrgreen: :tooth: :gy: :gy: :gy:
Tak ti zbyva ještě 1 mm :twisted: a pak poznáš co ještě zvládnou :tooth: :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše: já vím,co je to aquaplaning,myslel jsem to tak,že jsou dost dobré a zvládají to :ura1: :mrgreen: :tooth: :gy: :gy: :gy:
Tak ti zbyva ještě 1 mm :twisted: a pak poznáš co ještě zvládnou :tooth: :lol:
hele to už je od tebe stejná řeč jako s těma lištama, ty jsi přející :twisted:

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

Hm proc porad ty citace?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:
hele to už je od tebe stejná řeč jako s těma lištama, ty jsi přející :twisted:
Co s lištama :roll: šak to same ti napsali kluci že to staji za pikaču :twisted: a ty si meleš furt svoje. To same z naklonem xenonu atd. :twisted:
Tak jake pak přejíci. :roll:
Dej si tam co chceš :o ))) Dasvidáňa :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše:
hele to už je od tebe stejná řeč jako s těma lištama, ty jsi přející :twisted:
Co s lištama :roll: šak to same ti napsali kluci že to staji za pikaču :twisted: a ty si meleš furt svoje. To same z naklonem xenonu atd. :twisted:
Tak jake pak přejíci. :roll:
Dej si tam co chceš :o ))) Dasvidáňa :)
nemelu,napsal jsem,že stojej za *****.
Xenony časem taky půjdou klopit :lol:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“