co říkáte na tyto kola?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od rapid.direct »

SHARK V6 píše:rozum: ruce pryč
srdce: ty vo.e :mrgreen:
ps: krásně načančaná shit výroba-za tu cenu pomalu neseženeš ani kvalitní matroš na výrobu :?
Naprostý souhlas...... :lol: :wink:

RIDE.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 25.12.2007 12:07
Bydliště: česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od RIDE. »

dobrá teda a s jakýma značkama jste spokojeni?? kterou značku kol doporučujete...?? díky....ptám se proto že kola nejsou levná záležitost tak si chci dobře vybrat..

kopsa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 12.04.2008 13:32
Bydliště: Liberec

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od kopsa »

Hlavne je nedavej na Passata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

RIDE.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 25.12.2007 12:07
Bydliště: česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od RIDE. »

kopsa píše:Hlavne je nedavej na Passata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

mno jinčí auto nemám na které bych je dal proč...??od koupi jsem jinak odrazen...

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od zviratko »

RIDE. píše:dobrá teda a s jakýma značkama jste spokojeni?? kterou značku kol doporučujete...?? díky....ptám se proto že kola nejsou levná záležitost tak si chci dobře vybrat..

No značek je hodně , ale taky záleží na ceně jakou do toho chceš investovat.
já osobně můžu doporučit :
BBS
RH
AEZ
DOTZ
WRD
a jiné dálší značky. Spíš si urči jakou částku do toho chceš investovat a pak se dají najít i kola.

.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

RIDE.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 25.12.2007 12:07
Bydliště: česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od RIDE. »

zviratko píše:
RIDE. píše:dobrá teda a s jakýma značkama jste spokojeni?? kterou značku kol doporučujete...?? díky....ptám se proto že kola nejsou levná záležitost tak si chci dobře vybrat..

No značek je hodně , ale taky záleží na ceně jakou do toho chceš investovat.
já osobně můžu doporučit :
BBS
RH
AEZ
DOTZ
WRD
a jiné dálší značky. Spíš si urči jakou částku do toho chceš investovat a pak se dají najít i kola.

.

já šetřil na mam8 tak nějaký v této relaci gumy neřešim mám známého takže to mám za nákupku...přemýšlel jsem když ty mam8 nejsou tak dobrý tak jedině originál audiny

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od zviratko »

Tak originál není problém , ale tamsi připrav hodně peněz a men starší , ty budou určitě levnější.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od Vaska »

je dobre, ze sis to rozmyslel, na pasikovi by nevypadaly nic moc....ja mle dve sezony repliky...pak jsem je prodal a na tohle leto jsem chtel jiny...hledal jsem a hledal vybiral a vybiral, nakonec jsem se vratil zpatky k replikam, i kdyz k jinym....je to znacka MAM...jsou v 17, najezdim hodne po cely CR...a zatim jsem nikdy nemusel zadny kolo rovnat...beru to tak, ze je to hodne muziky za malo penez :lol: ...jestli chces, hodim fotky pro predstavu..

RIDE.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 25.12.2007 12:07
Bydliště: česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od RIDE. »

Vaska píše:je dobre, ze sis to rozmyslel, na pasikovi by nevypadaly nic moc....ja mle dve sezony repliky...pak jsem je prodal a na tohle leto jsem chtel jiny...hledal jsem a hledal vybiral a vybiral, nakonec jsem se vratil zpatky k replikam, i kdyz k jinym....je to znacka MAM...jsou v 17, najezdim hodne po cely CR...a zatim jsem nikdy nemusel zadny kolo rovnat...beru to tak, ze je to hodne muziky za malo penez :lol: ...jestli chces, hodim fotky pro predstavu..

no určitě hod ..já totiž stojím ještě před rozhodnutím zda li 17 nebo 18 přijde mě že na pašíkovi je dost místa a ty 18 tam padnou...takže jesztli máš 17 tak je sem prosím hod at vidím...děkuju.

RIDE.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 25.12.2007 12:07
Bydliště: česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od RIDE. »

zviratko píše:Tak originál není problém , ale tamsi připrav hodně peněz a men starší , ty budou určitě levnější.

ani jsem je nikde neviděl akorát jednou a za pěknou pálku právě...ale napadlo mě že možná v německu by se dali sehnat za lepší peníz než tady.

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od Vaska »

tady jsou ty fotky.......
Přílohy
DSC00627-kopie.jpg
DSC00629-kopie.jpg
DSC00626.jpg

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od s4wyer »

MAM8...to je žrádýlko, sluší mu ;-) moc
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od Vaska »

s4wyer píše:MAM8...to je žrádýlko, sluší mu ;-) moc
diky....

jedine, co resim je, jestli tam dat puklicku se znakem VW, nebo to nechat takhle prazdny...kdyz je to prazdny, vypada to kolo opticky vetsi, za jizdy se to hezky leskne.....ale na druhou stranu mi prijde, ze tomu neco chybi....

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od s4wyer »

Vaska píše:
s4wyer píše:MAM8...to je žrádýlko, sluší mu ;-) moc
diky....

jedine, co resim je, jestli tam dat puklicku se znakem VW, nebo to nechat takhle prazdny...kdyz je to prazdny, vypada to kolo opticky vetsi, za jizdy se to hezky leskne.....ale na druhou stranu mi prijde, ze tomu neco chybi....
tyjo, možná by se tam něco hodilo no...někde tu v nabídce byl inzerát na prodej nalepovacích VW znaků na středy kol, zkus to projet ;-)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: co říkáte na tyto kola?

Příspěvek od zviratko »

RIDE. píše:
Vaska píše:je dobre, ze sis to rozmyslel, na pasikovi by nevypadaly nic moc....ja mle dve sezony repliky...pak jsem je prodal a na tohle leto jsem chtel jiny...hledal jsem a hledal vybiral a vybiral, nakonec jsem se vratil zpatky k replikam, i kdyz k jinym....je to znacka MAM...jsou v 17, najezdim hodne po cely CR...a zatim jsem nikdy nemusel zadny kolo rovnat...beru to tak, ze je to hodne muziky za malo penez :lol: ...jestli chces, hodim fotky pro predstavu..

no určitě hod ..já totiž stojím ještě před rozhodnutím zda li 17 nebo 18 přijde mě že na pašíkovi je dost místa a ty 18 tam padnou...takže jesztli máš 17 tak je sem prosím hod at vidím...děkuju.

Určitě 18" 8) 8)

.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“