snímač ABS - prosím pomoc!

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od teekey »

nevim, ale mozny je vsechno, me se naposled rozsvitilo cidlo, kdyz jsem protahoval dvoustovkou pasika na dalnici, ale jinak jede fpoho :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od molczik »

Tak dneska ráno už to nesvítilo. :roll: No necham schvalně změřit tu baterku a pak zkusim zajet příležitostně na ten VAG.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od noxicek »

Kdyžse napojíte na VAG a na ŘJ brzd, tak si pohodlně zkontroluejet všechna čidla. Měřené hodnoty a když budete otáčet postupně jednotlivými koly, tak se Vám na jednotl. snímačích ukáže které kolo toči a které ne. Jinak samozřejmě pohodle Vám to také ukáže paměť závad...

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od StandaS »

Dneska se mi při prudším brždění rosvítila žlutá kontrolka ABS a vykřičník v trojůhelníku. Vypnu zapalování, nastartuji a vše je OK. Nejsem si jistý, ale napadá mě úbytek destiček a tím i kapaliny. Mám ale opět pokroucené kotouče a tak to také pěkně kope, tak nevím, na co se zaměřit. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od Masaryk »

StandaS píše:Dneska se mi při prudším brždění rosvítila žlutá kontrolka ABS a vykřičník v trojůhelníku. Vypnu zapalování, nastartuji a vše je OK. Nejsem si jistý, ale napadá mě úbytek destiček a tím i kapaliny. Mám ale opět pokroucené kotouče a tak to také pěkně kope, tak nevím, na co se zaměřit. :wink:
pokud ti to jenom bliklo pri prudkem brzdeni,tak je to jasne,zaplo se esp ne.. pripadne jak mas jenom abs+asr.. alespon blikani tehle kontrolky znaci ze system proti smyku zacal ,, pracovat"

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od StandaS »

Masaryk píše:
StandaS píše:Dneska se mi při prudším brždění rosvítila žlutá kontrolka ABS a vykřičník v trojůhelníku. Vypnu zapalování, nastartuji a vše je OK. Nejsem si jistý, ale napadá mě úbytek destiček a tím i kapaliny. Mám ale opět pokroucené kotouče a tak to také pěkně kope, tak nevím, na co se zaměřit. :wink:
pokud ti to jenom bliklo pri prudkem brzdeni,tak je to jasne,zaplo se esp ne.. pripadne jak mas jenom abs+asr.. alespon blikani tehle kontrolky znaci ze system proti smyku zacal ,, pracovat"
Né, né, nic takového. Vozovka suchá a zůstalo to potom svítit. Já to šacuji na málo brzdovky a u pašíků se to prý stává hlavně v zimním období. Alespoň si myslím, že jsem to někde slyšel.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: snímač ABS - prosím pomoc!

Příspěvek od Masaryk »

jaaa tak to je jinaaa.. ja ze ted na snehu ti to blika kdyz je zima :)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“