Řetězy??

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Řetězy??

Příspěvek od noxicek »

Oooj, bože, řetězy za 3500 si myslím, že nemá cenu kupovat, pokud opravdu víš, že je nasadíš možná 1-2x za zimu při nouzi na ledu či velkém sněhu. Samozřejmě pokud někdo bydlí v horských oblastech atp. a tělocvik s řetězy má už ze svžch zkušeností nacvičený, tak investuje a určitě to bude nepromarněná investice. Já jsem si koupil obyč z Makra za 500,-, za celou dobu jsme je potřeboval jednou a pro tuto situaci zcela a plně postačují..

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řetězy??

Příspěvek od PPetr »

Taky mám levný řetězy a na to co jsem je vždycky potřeboval bohatě stačili...
Nikdy mi žádný nepraskli. Jednou jsem je díky své lenosti svlíknul do podběhu, ale to už jsem byl nahoře. :lol: Kdybych to musel nasazovat každej víkend, tak si koupim ty nacvakávací (připevní se uchyt pod 1 matku a pak je nasazeno během 10 sekund.) Sice stojej 8000,- ale asi by to zato stálo.
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řetězy??

Příspěvek od sss601 »

noxicek píše:Oooj, bože, řetězy za 3500 si myslím, že nemá cenu kupovat, pokud opravdu víš, že je nasadíš možná 1-2x za zimu při nouzi na ledu či velkém sněhu. Samozřejmě pokud někdo bydlí v horských oblastech atp. a tělocvik s řetězy má už ze svžch zkušeností nacvičený, tak investuje a určitě to bude nepromarněná investice. Já jsem si koupil obyč z Makra za 500,-, za celou dobu jsme je potřeboval jednou a pro tuto situaci zcela a plně postačují..
No tak ty smejdy z hypermaketu mi nesmi do baraku, mel jsem je nasazoval jsem je dvakrat a dvakrat kaput a jeste mi rozsekal totalne podbeh ale totalne tak radeji koupim kvalitnejsi ale vim ze mi neprdnou kdyz je budu nejvic potrebovat coz se mi stalo a ver ze v tu chvili jsi stastnej ze se stoho marastu vyskrabes

Balooo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 15.08.2008 10:21
Bydliště: Praha

Re: Řetězy??

Příspěvek od Balooo »

mirda01 píše:...Jo a na 205 / 55 R16 by myslím měla být velikost č.70
U těchto PEWAG ano, ale v tom běžnějším značení (ono jich je ještě víc) to je číslo 90. Na všech by měl být ten konkrétní rozměr, tj 205/55 R16. Lepší je si to před nákupem potvrdit. Zrovna jsem kupoval se slevou nové od někoho, kdo se špatně podíval. :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“