Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ramena prednej napravy.
PříspěvekNapsal: 09.12.2008 11:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

828

Karvinsko

pepanos píše:
pute píše:
Hlavně neberte úžasný "Herzog" - loni jsem je dával a po teprve 16 000 Km (cca 18 měsíců na autě, moc jsem nejezdil ..) komplet všechny horní ramena v p*****

Jestlis je bral od "Passata",tak jsou na ně 3roky záruky,tak to vyzkoušej vyreklamovat
a hlavně se pak poděl o zážitky a výsledek.
Myslím,že by to tu zajímalo spoustu lidí,a kdyby to fungovalo jak u "noxicka",tak proč ne?[/quote]

Opravdu zalezi take na vztahu k prodejci a moznosti prodejce samotneho. Kdyz treba ve velkem odebiram hid xenony a mesicne jich prodam a namontuji okolo 30, tak kdyz za mnou nekdo prijde po roce a nebo po 4 letech, ze mu nejde trafo nebo nesviti vybojka, tak je jasne, ze mu ji ihned bez vahani vymenim za novou a vim, ze od odberatele od ktereho to ve veklem odebiram, taky nebude problem,protoze kdo se pidi po tom, zda to byla sade pred rokem ci mesicem,kdyz jich mesicne odebiram tolik. TAkze na tomto pricpipu ja pak treba uplatnuji "reklamaci"

PříspěvekNapsal: 09.12.2008 18:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

547

Pardubice

Meggy píše:
icemaker píše:
Nechci tu nikomu hanit výrobek, ale je pravda, že jsem ještě od nikoho kdo koupil tyhle levný ramena neslyšel něco jako "mám je tam dva roky, najeto 40 tis a paráda" . Možná si je koupíte jednou, ale věřte tomu, že podruhý si rádi připlatíte. Já jsem koupil za 9 500.- Delphi najeto cca 45 tis a nic se zatím neozívá. Znám lepší způsoby jak ušetřit 4 tisíce...... :wink:

a že jsi zrovna taky nevybral TOP kvalitu...45tkm je super u všech dobrých značek, u Delphi to platí dvojnásob

Netvrdím, že Delphi jsou top kvalita, beru poměr cena/kvalita. Samozřejmě pokud budu chtít top kvalitu, tak si pujdu koupit ramena od moogu za 18 tis. Pokud mi tyhle vydrží třeba jen 50 tisíc km, nechce se mi věřit, že ty od Moogu vydržej jednou tolik.

Výkup věcí Německo 1933 - 1945. (literatura, army, chladné zbraně atd. )

Passat TDI 2005 96kw, Renault Scenic 1.6

PříspěvekNapsal: 09.12.2008 19:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2190

Plzeň

a že jsi zrovna taky nevybral TOP kvalitu...45tkm je super u všech dobrých značek, u Delphi to platí dvojnásob[/quote]
Netvrdím, že Delphi jsou top kvalita, beru poměr cena/kvalita. Samozřejmě pokud budu chtít top kvalitu, tak si pujdu koupit ramena od moogu za 18 tis. Pokud mi tyhle vydrží třeba jen 50 tisíc km, nechce se mi věřit, že ty od Moogu vydržej jednou tolik.[/quote]

tak věřím, že pokud zvolíš TOP kvalitu (ne MOOG) tak ti dvojnásobek vydrží, ale to se bavím o LMI (cca 13000,-) nebo SWAG (cca 10000,-)
ramena co jsem klukům dával před 4-5 lety pořád jezdí...i na svou A4 v té době jsem je dával a jezdí dál i po havárce...každopádně to chce mít štěstí na výrobek...třeby Ty jsi ho s Delphi měl

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 13.12.2008 01:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

847

Prague

pepanos píše:
pute píše:
Hlavně neberte úžasný "Herzog" - loni jsem je dával a po teprve 16 000 Km (cca 18 měsíců na autě, moc jsem nejezdil ..) komplet všechny horní ramena v p*****

Jestlis je bral od "Passata",tak jsou na ně 3roky záruky,tak to vyzkoušej vyreklamovat
a hlavně se pak poděl o zážitky a výsledek.
Myslím,že by to tu zajímalo spoustu lidí,a kdyby to fungovalo jak u "noxicka",tak proč ne?

Bral jsem je loni přes Baloo Baloo ale na SZ neodpovídá, kdo ví jak to bude s reklamací ...

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 15.12.2008 21:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.11.2007

323

KARVWINÁ

Uplne ty samy jsem kupoval z aukra a nemam snema moc dobrou skusenost :( na pravem prednim kole uz je vyklepane horni rameno je to total sunt udelal jsem chybu kdyz jsem je koupil a chtel jsem je reklamovat a prodavajici mi rekl pokud nejsou nejak obzvlast spinava tak to pujde tak jako co ceka jak je to na predni naprave tak to bude spinave takze mi to nevymnenil tazke zadna 3 leta zaruka . jako za tu cenu je to dobra koupe ale uz bych donich nesel mam na nich odjeto asi necelych 5000 a davam jim maximalne este 2000 a kupuju nejake kvalitníí:)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 16.12.2008 12:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3425

kósek od Kladna

jangeltner píše:
Uplne ty samy jsem kupoval z aukra a nemam snema moc dobrou skusenost :( na pravem prednim kole uz je vyklepane horni rameno je to total sunt udelal jsem chybu kdyz jsem je koupil a chtel jsem je reklamovat a prodavajici mi rekl pokud nejsou nejak obzvlast spinava tak to pujde tak jako co ceka jak je to na predni naprave tak to bude spinave takze mi to nevymnenil tazke zadna 3 leta zaruka . jako za tu cenu je to dobra koupe ale uz bych donich nesel mam na nich odjeto asi necelych 5000 a davam jim maximalne este 2000 a kupuju nejake kvalitníí:)

Tak ještě prosím napiš od koho si je bral. Takhle to vypadá, že jsem to byl já. Přitom já případnou reklamaci řeším výměnou za nový kus. Měl jsem za rok asi 4 reklamace :wink:

PříspěvekNapsal: 16.12.2008 19:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.11.2007

323

KARVWINÁ

passate to nebylo od tebe to byly ty vinikajici ramena HERZOG pryy nemecka kvalita.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 02.01.2009 00:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

16.08.2008

99

Břeclav - Poštorná

Takže tyto ramena taky nebudou asi nic moc, že?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 23.01.2009 09:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

723

Praha

pasat píše:
jangeltner píše:

Tak ještě prosím napiš od koho si je bral. Takhle to vypadá, že jsem to byl já. Přitom já případnou reklamaci řeším výměnou za nový kus. Měl jsem za rok asi 4 reklamace :wink:

tak já musím říct že mám ramena od "pasat"a a super zatím naježděno 57600km a jsou v pohodě jsou to dva dny kdy jsem si je nehal kontrolovat v servise a jsou naprosto ok :!: absolutní spokojenost :!:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 23.01.2009 09:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3425

kósek od Kladna

Díky za referenci... :wink:

PříspěvekNapsal: 23.01.2009 10:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

723

Praha

pasat píše:
Díky za referenci... :wink:

NZ je to pravda doufam ze vydrzi dalsich 50tkm :-) to asi ne ale i tak dobry ;-)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 27.01.2009 22:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.03.2008

190

Ústecký kraj

[quote="Burak555"]Takže tyto ramena taky nebudou asi nic moc, že?[/q

Psal jsem si tím chlápkem, prý žadnej Polskej výrobek, ale SRN.Nakonec jsem po pomalu přemlouvámí z něj dostal značku.Nějaký Master. Nic jsem o tom na netu nenašel. Jinka chlápek co je prodává je Polák. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]