brzdy passat B5,5

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
tydok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.01.2009 14:08

brzdy passat B5,5

Příspěvek od tydok »

chci se zeptat na brzdy passat b 5,5 je tu nekdo kdo poradi? nkdyž našlapu brzd. pedál pak na popátýmy uplně sstvrdne jako by v posilovači nebyl podtlak. může to mýt spojitosts ESP? nekde jsem čet že esp ma vliv i na ABS a ma po nejakou ochranu proti prudkýmu sešlápnutí pedalu tak nevím jestly to může mít spojitost ale moc normalní se my to nezdá.
ikdyž je pravda že při normalnim používání se to neprojeví ale nerad bych si jednoho pěknýho dne rozbyl hubu.
Naposledy upravil(a) tydok dne 03.01.2009 20:03, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Radim_23 »

Napis sem co jsi psal me o tom immo a kontrolce ;)
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od cendler »

o co jde?
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Radim_23 »

cendler píše:o co jde?
nejde mu nastartovat sviti mu kontrolka brzd, desticek, pry jestli to ma spojitost
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od cendler »

Radim_23 píše:
cendler píše:o co jde?
nejde mu nastartovat sviti mu kontrolka brzd, desticek, pry jestli to ma spojitost
pokud mu nejde nastartovat tak to z brzdama nemá nic společného, hodit to na VAG a bude vědět víc
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Radim_23 »

cendler píše:
Radim_23 píše: nejde mu nastartovat sviti mu kontrolka brzd, desticek, pry jestli to ma spojitost
pokud mu nejde nastartovat tak to z brzdama nemá nic společného, hodit to na VAG a bude vědět víc
Moje řeč ;)
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od cendler »

tydok píše:chci se zeptat na brzdy passat b 5,5 je tu nekdo kdo poradi? nkdyž našlapu brzd. pedál pak na popátýmy uplně sstvrdne jako by v posilovači nebyl podtlak. může to mýt spojitosts ESP? nekde jsem čet že esp ma vliv i na ABS a ma po nejakou ochranu proti prudkýmu sešlápnutí pedalu tak nevím jestly to může mít spojitost ale moc normalní se my to nezdá.
ikdyž je pravda že při normalnim používání se to neprojeví ale nerad bych si jednoho pěknýho dne rozbyl hubu.
Může to být podtlakem, zkontolovat všechny hadice pro brzdy, jestli nemáš někde dirku atd.
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Rocky442
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.12.2008 00:07

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Rocky442 »

cawte mam jednu otazku kamarat ma b5 pasata pise mu palubni pocitac ze nefunkcne brzdy sviety abs aj rucna. s vagom sa abs nechce spojit a auto trha od vtedy kazdych 1000otacok trhne !ked dam na podlahu pedal otackomaer kazdych 1000 sa zastavy a hned ide dalej a motor trha.nemal niekto taky problem? neni to nieaky servisni rezim ?

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Kwapo »

Rocky442 píše:cawte mam jednu otazku kamarat ma b5 pasata pise mu palubni pocitac ze nefunkcne brzdy sviety abs aj rucna. s vagom sa abs nechce spojit a auto trha od vtedy kazdych 1000otacok trhne !ked dam na podlahu pedal otackomaer kazdych 1000 sa zastavy a hned ide dalej a motor trha.nemal niekto taky problem? neni to nieaky servisni rezim ?

Na servisní režim to nevypadá a ani jsem o nějakem podobném ještě neslyšel. Neodešla mu spíš ŘJ ABS do věčných lovišť ? :idea:

Rocky442
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.12.2008 00:07

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Rocky442 »

aj ja si mislim ze odisla lebo ked neda sa snou spojit cez vag.nema niekto schemu zapojenia ci nahodou neni nieaky kabel vadni alebo kostra alebo nieco take.

Rocky442
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.12.2008 00:07

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Rocky442 »

nemal nikto ten problem?alebo nikto nevie poradit?

Rocky442
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.12.2008 00:07

Re: brzdy passat B5,5

Příspěvek od Rocky442 »

pomoze niekto?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“