Snížení

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od cendler »

MareeqGTI píše:Díky moc za foto chlapi... Byl jsem rozhodnutej že pružiny postačí, hlavně po fotkách co dávali Qweros a Cendler (díky oběma), ale nakonec se mi povedlo sehnat měsíc starý stavítko KONI s pružinama FK. Jak výška, tak tuhost :mrgreen:

Akorát je na sedan, ale snad to zatížení zadní nápravy nebude tak poznat... Cena novýho je tady v UK kolem 800Ł a v DE kolem 950€, takže předpokládám že to už bude krapet jiná kvalitka.

Pokud vše vyjde, odpoledne pro něj jedu.


Jak moc je složitá výměna? To už asi bez stahováků atd. nezvládnu sám co? Sorry za otázky, v Passatech jsem začátečník :lol:
hezký za kolik jsi ho sehnal, jinak opravdu bez stahováku se o to ani nepokoušej
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
Osiris-ek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 18.08.2009 09:52

Re: Snížení

Příspěvek od Osiris-ek »

Tak já mám pašíka sníženýho jen na pružinách. Známej má audinu a ten nechával dělat celéj podvozek (tlumiče a pružiny)-výsledek je ten, že na okruch je auto skvělý, ale po našich silnicích bych měl asi vymláceny zuby. Na pašíkovi jsou tlumiče standart a pružiny jsou kratší a decentně přitvrzené- výsledek absolutní ideál.Pašík nádherně sedí, zatáčky se pěkně řežou. Problém je akorát ten, že musíte dávat pozor na vystouplá místa, nájezdy atd.

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení

Příspěvek od MareeqGTI »

cendler píše: hezký za kolik jsi ho sehnal, jinak opravdu bez stahováku se o to ani nepokoušej
Mno už je to zase pasé, vyrazil jsem pro něj a frajer mi po cestě napsal že se mu podělal stávající podvozek :cry: Takže mám zase velký h.

Jinak měl vyjít na cca 13tis Kc, což je bomba cena... :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Osiris-ek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 18.08.2009 09:52

Re: Snížení

Příspěvek od Osiris-ek »

vlado742 píše:Aj mna by zaujimala jdna vec o znizeni. Je mozne znizit podvozok tym sposobom ze tlmice necham original a kupim iba znizene pruziny??? Je to na nieco dobre alebo je to volovina. Je to iba taka teoritcka otazocka co ma teraz napdal ked som toto tu cital
No pokud se nepletu, tak to je bez problému. Nechat origo tlumiče a dát sportovní pružiny->to je dobrý poměr jízdní vlastnosti a tuhost podvozku. Když by jsi dal sportovní tlumiče (stavitelné, nestavitelné) a sportovní pružiny, tak to budeš mít tvrdý jak kamen. Já mám též sportovní pružiny a origo tlumiče a je to značka ideál.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“