Páša klepe..prosím o radu.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od Mario02 »

Tak že potřeboval bych poradit v čem asi bude problém? Když jedu sám v autě nebo se spolujezdcem na předním sedadle tak při jízdě je ticho ale při brždění i při jemnějším brždění se začne auto celé klepat, jako že docela dost. Když někdo sedí na zadní sedadlech nebo je hodně naložený kufr klepe auto po celou dobu jízdy ale né tak strašně jak při brždění, je to ohodně tižší i se tolik neprojevují vibrace, ale brždění je stejné jako v případě bez zatížení na zadek. Tak jsem dospěl k tomu že buď je něco s brzdami nebo s ložiskem na zadním kole, nebo něco jiného? Může to být třeba jenom ložisko že by se při brždění jakoby více zatížilo a tím se hůře projevovalo než při jizdě? Díky za každou radu jestli někdo neřešil uplně stejný problém. Jednak ani brzdy ani ložisko na zadní kolo nejsou zadarmo tak bych do něčeho nerad tlačil peníze dřiv ne je potřeba ještě teď v době celosvětové krize že :x . Jinak brzdy brzdí perfektně nemužu si stěžovat.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od pino.t »

Tak se mrkni na brzdy, jestli nejsou zarezlé pístky, ať už ty pístky ve třmenech, tak hlavní píst a na destičky, jak na tom jsou, jestli třeba nejsou sjeté šejdrem.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od masta7710 »

A ja vypadaj kotouče :?:

Uživatelský avatar
HanzDj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 25.12.2007 12:51

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od HanzDj »

Taky bych se prvně mrknul na kotouče, podle toho co pises bych rek ze jsou nekde zvlněne, bud vpředu nebo vzadu. kolik maji najeto ty kotouče? :?:
DÍLY SE SLEVOU 30%+
Diagnostika VW-group

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od standokan »

tak na 90 % to jsou kotouče na předku
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od Mario02 »

OK díky za dopovědi dneska na to mrknu, protože jsem konečně sehnal garáž a ve sněhu se mi kola sundavat nechtělo. Kolik mají najeto brzdy nevím vůbec koupil jsem ho nedávno. Jen doufám, že to bude jedna věc a né všechny najednou :|

Uživatelský avatar
Mario02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 17.06.2008 18:25
Bydliště: Třinec

Re: Páša klepe..prosím o radu.

Příspěvek od Mario02 »

tak že kotouče a desky vyměněny, postupně obden a dělaly to zadní brzdy, diky za rady a porady...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“