podvozek.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
adam46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 01.02.2009 14:18
Kontaktovat uživatele:

podvozek.

Příspěvek od adam46 »

Dobry den. Zrovna jsem se zaregistorval na vasem forum a to hned s otazkou. Mam passata B5 2.8 V6 syncro. Vlastnim ho uz 4 rokem a stale resim problem. Pred tim jsem mel golfa III v lehkem tuningu a passatu mi proste kapanek te sportovnejsi jizdy chybi. Vim, ze passat neni na sportovni jizdu, ale pri tomto vykonu by lepsi podvozek byl hoden. Jelikoz jsem nechtel delat nejake tunigove "prasarny" jako drive, tak jse volbu kol slozite uvazil a po prepocitani et rozmeru, sirky rafku a uzitonsoti jsem zvolil kola 17" ze superbu, kde jsem si rikal, ze je steny napravovy mechanismus. Tlumice jsem dal origo vw sachs sport, ale problem jsou pruziny. Jezdim stale na seriovych, ale neco o malinko nizsiho bych chtel. Problem je, ze jedina firma je HR, ktera nabizi snizeni 35mm a to mi prijde zas zbytecne moc ( i kdyz svetla vyska vozu je o 2cm vys nez u dvou kolky) takze ve finale by to mohlo byt o 1,5 niz. Chtel jsem se teda zeptat, jestli nekdo nevi o jinem produktu a pripadne zkusenosti s tim. Vim, ze snizeni 3cm dela Eibach, ale ten ma v popisu 4motion, tak nevim, jestli je to totozne...I kdyz 4motion je vlastne marketingove jiny nazev a zalezi jestli mate torsen nebo haldex, takze spis mi jde o ty pruziny? poradte , diky

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: podvozek.

Příspěvek od Petřík »

Ahoj Chlape never udavanemu snizen i 3cm apod :D :D

Vetsinou zjistis, ze to sedne treba taky z udavanych 3cm klidne o 5cm a ted nekecam :)

Zrovna pripad eibachu :)

Navic pr**l sedne o 3cm a predek o 5cm apod :)

Zkus dat orig sport pera ze Superba :) snizeni 2cm :) ale to mne prijde k hovnu :D :D
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
adam46
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 01.02.2009 14:18
Kontaktovat uživatele:

Re: podvozek.

Příspěvek od adam46 »

Aha, tak mel jsem na svem minulem aute pruziny a ty sedely docela dobre. A v pripade zkusenosti s HR, kde udavaj 3,5 cm. A z toho superba maji jake to snizeni 2cm, zalezi preci na motorizaci a na vaze vozu ne? superb 1,8 nemuze mit stejne pruziny jako V6 superb.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“