oplechovaný podvozek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
dejvis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 26.01.2008 12:37
Bydliště: Praha 5

oplechovaný podvozek

Příspěvek od dejvis »

Nazdar Pánové, někde na tunning stránkách jsem viděl prodávat spodní kryty motoru z plechu, jelikož ten muj papundekl je na hadr tak hledám náhradu a tohle se mi zamlouvá, nemáte s tim někdo skušenost ? Chtěl bych vědět kde to nejlíp sehnat za dobrý peníze a jestli se dá sehnat SET aby tam bylo i oplechování převodovky, kardanu a zadního dyferáku, páč mam 4motiona a jezdim dost po lesních a polních cestách a chtěl bych to mýt chráněný komplet, a taky jestli jsou součástí sady šrouby a nástavce na přidělání, nebo se to šroubuje stejně jako ten plast ? Díky David

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od Adham »

Na Passata jsem ještě nenarazil na spodní kryt motoru z plechu :? Taky bych ho bral (jestli se vůbec dělá)
Obrázek

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od teekey »

nejaky litinovy bo jaky se delal na Octavii a ten se da s trochou vule upravit i pro Passata, ale original na Pasika se nedelal :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od proche77 »

ja to dělal na origo plast,koupil sem 1mx1m sila 0,5plech zinek a normal sem to obkreslil,podle plastu,pak nužkama na plech nebo přimočarkou obřezal,vzal aku a nitovačku a napřed nitoval obvod a potom středy.mam to už dva roky a drži to,pořad se to leskne a hlavně mužu najiždět přes hrby a nerovnosti.Cely to pak važi cca 5-7 kilo. pak vam to nafotim naq autě :wink: :P

dejvis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 26.01.2008 12:37
Bydliště: Praha 5

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od dejvis »

Schánim to kde se dá a zatim nic, nechápu že když se to dělá na jiná auta (oktávky,golfy a hromady dalších)tak proč né i na Passaty ? V jednom tuning šopu mi řekli že se to prý vyrábí jen na auta se kterými se závodilo, no nevim podle mně to má i spousta ofroudů a allroudů, tak jsem si myslel že to seženu i na 4motiona když je dělanej i na jízdu po nespevněnim povrchu, tam je to přece potřeba nejvíc, klidně bych si to i nechal vyrobit nebo bych to skusil sám ale chtěl bych to na celej podvozek a to by se dost špatně vymejšlelo a taky bych to chtěl ve tvaru toho plastu, aerodinamika a tak, a to bi se muselo vylisovat do kopita a to mi nikdo neudělá a nebo to bude stát raketu, dost mě to štve, no nic budu hledat dál a když na něco narazim tak dám vědět

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od Adham »

proche77: fotky by se hodily,taky bych se do toho kdyžtak pustil.dík :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od proche77 »

Adham píše:proche77: fotky by se hodily,taky bych se do toho kdyžtak pustil.dík :wink:
jo jo,jak dojedu dřiv než za tmy tak to nafotim,prace trva asi kolem cca 2-3hodky :wink:

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od KamilGTTDI »

teekey píše:nejaky litinovy bo jaky se delal na Octavii a ten se da s trochou vule upravit i pro Passata, ale original na Pasika se nedelal :-)
musim s tebou nesouhlasit, na 4MOTION se delal hlinikovej kryt jak pod motortak i pod prevodovku ale je tam vyssi porizovaci cena, mel jsem tona aute a ptal jsem se u VW a bylo mi zdeleno ze je to priplatkova verze. Byl to AL plech o tloustce 4mm, byla to suprova prace, pekne to sedelo a hlavne to asi opravdu vydrzelo

dejvis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 26.01.2008 12:37
Bydliště: Praha 5

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od dejvis »

Tak to je zajímaví, byl jsem i ve VW a tam mi řekli že se dělá jen plastovej, tak buď byl ten týpek línej nebo v tom maj bordel 8O , skusim to teda ještě někde jinde, nevíš na kolik ten orygo vyšel ?

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od pepanos »

dejvis píše:Tak to je zajímaví, byl jsem i ve VW a tam mi řekli že se dělá jen plastovej, tak buď byl ten týpek línej nebo v tom maj bordel 8O , skusim to teda ještě někde jinde, nevíš na kolik ten orygo vyšel ?
Ve VW 4milimetrovej hliník????
Podle mýho velmi skromnýho odhadu to bude od 10tis výše,když za strední díl výfuku chtěj 8tis.

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od KamilGTTDI »

uz si to nepamatuju ale kolem 20tis

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od sss601 »

KamilGTTDI píše:uz si to nepamatuju ale kolem 20tis
Tak tomu verim kdyz blba sitka oddelujici kufr od zadnich sedacek stoji 11tis

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od proche77 »

ofišl maji všechno předraženy,jinak musi člověk čekat a hledat, :(

Uživatelský avatar
AlešB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 09.02.2009 11:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: oplechovaný podvozek

Příspěvek od AlešB5 »

hlavne cekat u nas se cenovka lisi kdyz si pockas treba dva tydny nez to dorazi na sklad s novou objednávkou cena se mi lisila o 35 % coz jsem taky nechápal jsou to strasny kouzelnici

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“