Vhodnost 18" ALU

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Brinks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 01.03.2009 22:17
Bydliště: Praha

Vhodnost 18" ALU

Příspěvek od Brinks »

Zdravim Vas vsichni klubaci,
Jsem tu mezi Vami novy,tak me prosim pripadne nekamenujte,jestli se ptam na neco co se tu uz resilo.Mam pro nadchazejici letni sezonu docela podstatnou otazecku a to,zdali by se hodilo dat na Pasika 5,5 Variant 1,9TDI, 96kW, 2004 alu disky o rozmeru 18"?Disky maji obuti od firmy Continental ContiSportContact 3 235/40 R18.Jde mi hlavne o to,zdali to nebude moc tvrdy a pokud by mel nekdo prakticky zkusenosti s 18" diskama,byl bych jenom rad,kdyby se podelil o nejaky podmetny info.

Predem moc diky za info a jinak posilam jeste obrazek:Obrázek
VW Passat Variant 3BG 1,9 TDI 96kW@120kW 2004

pianko111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 11.04.2008 20:49
Bydliště: Praha nebo Sedlčany

Re: Vhodnost 18" ALU

Příspěvek od pianko111 »

asi hodne zaleží na tom jak a kde jezdíš. Ja 18ky zkousel a prislo mi to jako desnej žebřinák, další vec jsou koleje ale spousta lidí zase řekne že uplne v poho. Ted jezdim 17ky a 225 na 45 a podle me je to maximum na denní ježdení. Nevim z čeho přechazíš ale nejlepe zkusit to na stejnym aute jak máš aby sis pak nenadával ale zase musim říct že vždycky slintam kdyz vidim na passatu 19ky
Kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, multimediální a informační technologie

Uživatelský avatar
Kaja-IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vhodnost 18" ALU

Příspěvek od Kaja-IV »

On ti opravdu řekně každý něco jiného. Já jezdím po Brně, Praze, Ostravě atd, mám 18ky a pružiny KW -35 mm a přijde mě to uplně v pohodě :) Jen bych měl asi problém s tím, že bez snížené ty 18ky nebudou pěkný na tom autě-bude to vysoký...
http://www.audioland.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - autorádia & autohifi

Uživatelský avatar
K8N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 17.03.2008 13:15

Re: Vhodnost 18" ALU

Příspěvek od K8N »

Souhlas, je to vždy o kompromisu ... něco za něco. Jak bylo řečeno, záleží na tom, na co jsi zvyklý a co od toho auta očekáváš. A hlavně kde s tím autem jezdíš :!: A podle toho se rozhodní. Každej ti poradí jinak.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“