jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od standokan »

cendler píše:v sekci bazar má teď super inzerát zvířátko na komplet sadu na celé auto a myslím, že je to jedna z nejlepší sad
jo a jak si zjistil že je na passata bude na GIV :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od ameron »

prejetejpes píše:můžete mi prosím poradit, jaký mám shánět kotouče a desky na předek? v rozumný cenový relaci a hlavně žádnou čínu!!! ptž to je dost problém, čína je všude!!

a ještě dotaz: kámoš mi říkal že ty svoje nechal jen stočit a že je tam dal zpět..
máte s tím někdo zkušenost? jaká je minimální šířka kotouče,aby se to pak nevlnilo a hlavně, aby to v klidu ubrzdilo moje 18"
Mne sa vpredu vlnily kotuce, tak som dvakrat stocil ale vzdy sa zase zvlnili, potom som kupil nove Ferodo a vydrzali len 3000 km a zvlnili sa po dlhsej jazde znova. Tak som ich vyreklamoval kupil som
ATE Power Disc a odvtedy uz mam najazdenych dalsich 10 000 km a su v pohode.
Teraz som kupil ATE aj dozadu a idem vymenit aj zadne.
Na doskach podla mna az tak nezalezi, vpredu mam tusim QH dozadu idem teraz dat Bosch.

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od live69 »

já na fábce taky stočil a vydrželo to asi pul roku, muže být totiž prdlá ta klema v chlazení a nemusí to být ani vidět!!! DAl sem nové feroda, otočil sem chorvatsko a neco málo tady- dohromady 5000KM a zase to mlátilo tak sem vyreklamoval, dal zase ferodo a pak prodal a ted sem na pašíka dal jednoznačně ATE a pohoda a ted mě čeká zadek a ATE zase vyhraje! Se mužu vy....t zase za 5000KM to dělat znova se slavnýma FERODO :lol:

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Hans76 »

Na deskách taky záleží (např Fritech špatně brzdí a pískají). Já bych volil ATE :wink:
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

Uživatelský avatar
nexter
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Pardubice, Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od nexter »

nebo používat plovoucí kotouče... :wink:
VWýchodní Čechy / Praha

pejo11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.03.2009 10:56

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od pejo11 »

no ja tam mam TRW lukas a zatial spolupracuju :lol: :lol:stacat kotuce je kravina

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Davidd »

pejo11 píše:no ja tam mam TRW lukas a zatial spolupracuju :lol: :lol:stacat kotuce je kravina
Tak ty já mám taky a už řeším něco lepšího.Kopou taky TRWčka.Při brutálnější jízdě mi tobrzdění vadne.Už je nechci :wink:
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Currahee »

Je TRW a TRW. V kombinaci se Zimmrošema, mám hubu na skle 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Kwapo »

Zdravím,
taky mě ted ceká výmena predku. Jak kotouce tak desky. Vsichni tady hlasate ATE, domnivam se ze power disc. Jste nekdo schopnej mi je nejak nabydnout ? Aspon priblizna cena. Komplet celej predek. (Passat 3BG, 2001, 96Kw) VIN bych pripadne dodal pozdeji. Díky moc :)

Uživatelský avatar
prejetejpes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 23.02.2008 01:59
Bydliště: Přepychy
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od prejetejpes »

ta cena by mě taky zajímala, co kdo může sehnat a nabídnout?!

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Currahee »

Klubák Sebo nabízí vrtaný i obyč. Zimmermanny a k tomu i desky. Napiš mu na mail sebo.w@seznam.cz
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od majkl1 »

Zimmermann + TRW, případně Textar = brzdná brutalita :twisted: Hlavně teď v teple. V zimě je to krapet horší (ale stále minimálně jako origo), ale teď po zahřátí je to fakt mazec. Při lehkém přibržďování je cítit jak s každou vteřinou brzdí více a více. Na vrtaný doporučuju nějaký tvrdší desky, jinak riskujete to, co se stalo mě. Po pár stovkách km se desky na pár místech rozpadly a na fungl novejch kotoučích mi vydřely skoro milimetr do hloubky několik rýh :evil: . Jinak z ze dvou kil na tacho do zastavení několikrát za sebou a ani se nezpotí :twisted:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od jangeltner »

zdar stčet kotouče určite ne !! jo mozna na fovoritu a felcce a na pašiku ani nahoodou
ja jsem pasika kupoval v autobazaru den pred koupi jsem se na nej byl podivat .. mel pekne zrezly brzdy jak dkyby tam stal tak rok tak jsem jim rek at s tim neco udelaj na druhej den prijedu a kotouce jak novy mam pocit ze je nechali stočit proste vypadaly jak nove tak jedu s novym autem domu vse v pohode pak jsem mel cestu do prahy a ejhle kotouče se asi po cca 200km zvlnily tak ze jsem radsi jak nebylo treba brzdit hodne tak jsem brzdil ručkou ... no tak jsem s tim nejak dojel domu a hned sedam k PC a obednal jsem BREMBO MAX + Desky BREMBO vymenil jsem predek aji zadek a to byl rozdil jsme to jel skouset zamozřejme bez pasu a slapnul jsem na brzdy a malem jsem vybil celni sklo ..... maximalni spokojenost s brembem tekda mam na nik odjeto takovych 20tis km a porad jako novy desticky v poradku ...

Uživatelský avatar
prejetejpes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 23.02.2008 01:59
Bydliště: Přepychy
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od prejetejpes »

jangeltner píše:zdar stčet kotouče určite ne !! jo mozna na fovoritu a felcce a na pašiku ani nahoodou
ja jsem pasika kupoval v autobazaru den pred koupi jsem se na nej byl podivat .. mel pekne zrezly brzdy jak dkyby tam stal tak rok tak jsem jim rek at s tim neco udelaj na druhej den prijedu a kotouce jak novy mam pocit ze je nechali stočit proste vypadaly jak nove tak jedu s novym autem domu vse v pohode pak jsem mel cestu do prahy a ejhle kotouče se asi po cca 200km zvlnily tak ze jsem radsi jak nebylo treba brzdit hodne tak jsem brzdil ručkou ... no tak jsem s tim nejak dojel domu a hned sedam k PC a obednal jsem BREMBO MAX + Desky BREMBO vymenil jsem predek aji zadek a to byl rozdil jsme to jel skouset zamozřejme bez pasu a slapnul jsem na brzdy a malem jsem vybil celni sklo ..... maximalni spokojenost s brembem tekda mam na nik odjeto takovych 20tis km a porad jako novy desticky v poradku ...
tak to věřím, BREMBO je BREMBO... na kolik tě to vyšlo?

Uživatelský avatar
Georgr K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 08.06.2008 11:59
Bydliště: Pilsner

Re: jaký kotouče a desky na předek? a co stočení?

Příspěvek od Georgr K »

Jakou značku kotoučů a destiček dávala továrna do našich Pašíků? (předek i zadek)
Mám rok 2004 a je to 1.9 Tdi 96kw.
VWPrase 96 kw 1.9 TDI 04

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“