Co všechno potřebuji k výměně radia?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 04.07.2013 09:40
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Co všechno potřebuji k výměně radia?

Příspěvek od Vojda »

Lidicky, potreboval bych komplexnejsi radu a to, ze jsem si poridil 2din radio toto:

https://www.soundshop.cz/11187-kenwood- ... -ipod.html

V aute mam original passat /02.

2din ramecek jsem koupil, abych to nove tam mohl dat, ale nez se do toho pustim a nemusel kupovat po jednom veci k tomu potrebny, tak bych potreboval vedet, co vsechno jeste musim dokoupit, abych to vymenil na miste.
Pry potrebuji napajeni anteny, ale v manualu noveho radia pisou, ze dokaze napajet antenu samotne radio a taky bych potreboval vedet, zda musim koupit adapter nebo bude ISO pasovat? Potom jsem si jeste vsiml, ze do originalniho radia vedou jeste 3 mensi barevny konektory, ktery vlastne ani nemam kam do novyho radia zapojit viz foto:

http://www.autoradio-adapter.eu/blog/wp ... radio2.png

A pry jeste jsou prehozeny nektery kabely jakoze cerveny se zlutym?

Nevite, co tedy vsechno potrebuju na vymenu radia? Moc dekuji za odpovedi!
B5,5 1.9 Tdi 2002 96kW

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Co všechno potřebuji k výměně radia?

Příspěvek od majrek001 »

u některých neoriginálních radií jsou prohození napájecí vodiče tedy pak se mezi sebou musí prohodit žlutý s červeným v té rychlospojce, ale to poznáš podle toho jestli zapíná po klíči a drží paměť nebo ve schématu zapojení


o tom, že umí napájet anténní zesilovač jako originál radio dost pochybuji - takže nejspíš budeš potřebovat fantomový napaječ


palubku asi dvoudinovou mít budeš když dáváš dvoudin rádio a rámeček to je kapitola sama pro sebe pořádně nesedí skoro žádný vždy je tam nějaká mezera, ale třeba budeš mít štěestí
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“