Kabely,osvetleni interieru, kufr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Logitex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 14.08.2018 13:27

Kabely,osvetleni interieru, kufr

Příspěvek od Logitex »

Ahoj, vrhnul jsem se na rozdělání tapecu abych se dostal na kable ke komfortce a nasle jsem 2 utržene z konektoru ke komfortce byl to hnědo-černy kabel na pinu 15 a červeno-černy kabel na pinu 18, ale ten červeny byl z obou stran vyrvany tak jsem hledal a našel jsem kousek u podlahy jen červeno- zeleny myslim ze to byl, tak jsem to spojil čokoladou s tim červenym abych jen zkusil jestli to bude to osvětleni dal jsem to do konektoru,spojil a zkrat.. pojistka KO.. Nemůže to být tím, že jsem nezapojil i ten hnědo-černý ? Nebo nevím kolem komfortky a pod podlahou vypadají kabely jako nové to stejné u pojistkovky.
Passat b6 Combi, 2.0 TDI 16V 103KW CR, R.V.2010

Logitex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 14.08.2018 13:27

Re: Kabely,osvetleni interieru, kufr

Příspěvek od Logitex »

Ještě dodávám, jak jsem to rozdělal více, někdo se v tom už vrtal a ten červeno- zelený byl napojený na 4 červeno- černé, které vedly směrem dál od auta od řidiče dozadu, celé jsem je rozdělal spojil znova přes čokoládu a nic, pak jsem našel další spojku, kdy dva červeno černé, které vedly od pojistkovky do nějakých konektorů pod ní asi.. a zjistil jsem že když jsem je napojil oba tak vždy vypálena pojistka, tak jsem zkusil jeden a dobrý, ale druhý už pojistku vyhodil, když jsem šel po kabelu který pojistku ničil, nic jsem nenašel, oba dva kabely maj 12V, mám tam pojistku malou 15A. Nevím co stím jestli to neni špatně zapojené?
Passat b6 Combi, 2.0 TDI 16V 103KW CR, R.V.2010

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: Kabely,osvetleni interieru, kufr

Příspěvek od lanasxxx »

Me tez neslo osvetleni. A zjistil jsem tohle, viz foto. Nektery spoje vypadali nspoprvy dobre,ale kdyz jsem do nich nakoukl tak byly zelene. Vse jsem udelal nove a uz funguje...sviti vse.
Přílohy
4C4BC027-AC26-4D3D-B2E3-0E78F0FB013D.jpeg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“